FACESTARŽivotní stylOSLŇUJTE ZÁŘIVÝM CHRUPEM! TADY JE NĚKOLIK RAD, JAK NA TO!

OSLŇUJTE ZÁŘIVÝM CHRUPEM! TADY JE NĚKOLIK RAD, JAK NA TO!

Správná technika čištění

Správná technika čištění

Při čištění zubů je vždy nutné zvolit vhodný zubní kartáček a techniku. Dnes už je všeobecně známé, že vlákna zubního kartáčku mají být měkká, aby nezraňovala dáseň a zuby. Zároveň platí: čím menší hlavička, tím kvalitnější čištění. S těmito požadavky se však nároky na dobu čištění i správnou techniku výrazně zvyšují a valná část populace je nedokáže splnit. V tuto chvíli je nasnadě zvážit zcela jedinečnou metodu čištění chrupu inovativními sonickými zubními kartáčky. Philips Sonicare nabízí sloučení vysoce efektivního a zároveň šetrného odstranění zubního plaku. Díky frekvenci kmitání vláken 31 000 kmitů za minutu docílíte oslnivých výsledků již za velice krátkou dobu. Ovšem nikdy nesmíme zapomenout na důkladné vyčištění mezizubních prostor samostatnou pomůckou. Philips Sonicare AirFloss vám pomůže očistit všechny mezizubní prostory od plaku již za půl minuty!

Kartáček jako dárek

Pokud chcete udělat radost přítelkyni, manželce či kterékoli jiné ženě, určitě ji potěšíte stylovým sonickým kartáčkem z limitované růžové edice Philips Sonicare DiamondClean. Tento elegantní kartáček se hodí do každé dámské kabelky, na cesty a kamkoli, kde si přejete oslňovat zářivým úsměvem. Jistě oceníte také automatické indukční nabíjení ve sklenici, která skvěle padne do vaší koupelny nebo přes USB v designovém pouzdře, které oceníte zejména na cestách. Kromě tohoto jedinečného kartáčku můžete zakoupit též přístroj na čištění mezizubních prostor Philips Sonicare AirFloss Pink. Tento přístroj pronikne do hloubky mezizubních prostor a vyčistí tak místa, kam se se zubním kartáčkem nedostanete, a to velmi rychle – během 30 sekund budete mít vyčištěné mezizubní prostory v celých ústech. Odstraní také pětkrát větší množství plaku než manuální zubní kartáček. Zlepšení celkového stavu ústní dutiny při používání těchto přístrojů je viditelné již během dvou týdnů.

and and

Nový Philips Sonicare DiamondClean Pink a Philips Sonicare AirFloss Pink lze zakoupit v prodejnách Profimed, v e-shopu a na www.alza.cz. Od poloviny října 2014 se ve specializovaných prodejnách objeví též růžová limitovaná edice sonického zubního kartáčku Philips Sonicare HealthyWhite Pink, který pomocí unikátního programu odstraní každodenně vznikající pigmentace a nechá tak vyniknout přirozené barvě vašich zubů, navíc bude doplněn kartáčkovou hlavicí cíleně upravenou pro dokonalé vyleštění povrchu zubů.

Související články