FACESTARKrásaOpalovací krémy, u kterých se rozhodně nespálíte

Opalovací krémy, u kterých se rozhodně nespálíte

Pokud patříte k těm, které svou pokožku vystavují slunečním paprskům při každé příležitosti, nebo se jen občas vystavíte na zahrádce, žádná z vás by neměla zapomínat chránit svou pokožku kvalitními opalovacími přípravky. My to víme a prozradíme, po jakých sáhnout!

Při používání opalovacích přípravků vždy dodržujte základní pravidla:

  • používejte správný ochranný faktor (SPF)
  • nanášejte dostatečné množství opalovacího přípravku
  • nanášejte opalovací přípravek opakovaně, vždy po několika hodinách tak, aby byla zajištěna ochrana pokožky, zejména po plavání, v případě zvýšeného pocení nebo rizika setření
  • pamatujte na UV ochranu i během dnů pod mrakem

Účinný a bezpečný opalovací přípravek by měl chránit proti UVA i UVB záření, respektovat daný typ pokožky, měl by o pokožku i dále pečovat a obsahovat například antioxidanty, zvláčňující či zklidňující složky, plusem bývá voděodolnost a snadná vstřebatelnost stejně jako složení bez konzervantů, parabenů či parfemace.

Dokonalá ochrana těla

Sluneční olej SPF 30 zajišťuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Je vhodný na tělo citlivé kůže, která se často spálí nebo v kombinaci s přípravky velmi vysoké ochrany. (SPF 50+) Poskytuje vysokou sluneční ochranu díky inovativnímu fotoprotekčnímu ochrannému systému Sunsitive®.

Novinkou letošního léta je Naif krém na opalování se 100% přírodním minerálním složením, které si v létě užije celá rodina! Krém na obličej a krém na tělo, oba obsahují minerální filtry, které účinně odráží sluneční paprsky a jsou vhodné i pro tu nejcitilivější pokožku. Díky obsahu přírodních olejů se lehce nanáší a na pokožce nezanechává bílý film. Krém je voděodolný.

Mastný film po opalovacím krému může být nepříjemný. Nečekejte s koupáním, až se krém vstřebá a vyzkoušejte Neviditelný gelový krém na opalování OF 30, který se do pokožky vstřebá okamžitě a poskytuje jí ochranu před UVA a UVB zářením.​​​​​​​

V laboratořích Eucerin vyvinuli tento ultralehký krémový gel na opalování, který je účinný a stejně tak příjemný na použití – ihned se vstřebává, zanechává 0% stop na pokožce a povrch pokožky zůstává ihned po aplikaci bez mastného a lepivého pocitu. Přináší špičkovou ochranu pro všechny typy pokožky.

zdroj: Nivea

Sluneční paprsky dovedou potěšit, ale i pěkně potrápit. Vsaďte na voděodolný sprej s UV ochranou, který zabrání spálení i podráždění. Neparfémované složení s aloe vera a jojobovým olejem nemastí, snadno se roztírá a rychle vstřebává. Vyzkoušejte zklidňující, neparfémovanou péči: NIVEA Sprej na opalování Sensitive OF 30.

Ochranný pleťový krém na opalování s SPF 50 nabízí velmi vysokou úroveň ochrany pleti obličeje, která je zvláště citlivá na slunce. Mimořádně silné filtry proti UV záření chrání před poškozením pleti sluncem. Díky speciální technologii má lehkou texturu a opravdu snadno se roztírá. Nezanechává bílé skvrny.

Pokud patříte k těm, kteří se vždy na sluníčku spálí, díky Avene Spreji SPF 50+, se to již nestane. Díky inovativní lehké fluidní textuře poskytuje dlouhotrvající hydrataci (až 6 hodin od aplikace), navrací pokožce komfort a zabraňuje vysušování. Sprej je hypoalergenní, a je tak vhodný i pro citlivou pokožku. S voděodolným složením a bez parfemace.

Pro všechny ženy, které chtějí minimalizovat riziko hyperpigmentace je tady Bioderma Photoderm M SPF 50+, která kombinuje účinnost solárních filtrů a pigmentů v jednom produktu. Photoderm M SPF 50+ rozjasňuje a sjednocuje tón pleti, je vysoce krycí a matuje pokožku až na 8 hodin. Jeho textura je příjemná na dotek a snadno se roztírá. Je dostupný v přirozeném hnědém odstínu, který se přizpůsobí tónu pleti a je voděodolný.

BIODERMA Photoderm Opalovací mlha SPF 30 je vysoce voděodolná, má 100% transparentní texturu a poskytuje okamžitý osvěžující efekt. Dále poskytuje vysokou ochranu před UVA/UVB zářením a hloubkovou ochranu buněk až na úroveň DNA (Patent Buněčné bioochrany). Opalovací mlhu lze snadno aplikovat jak na suchou tak mokrou pokožku díky spreji a nevyžaduje další roztírání.

zdroj: Eucerin

Emulze na opalování na obličej s depigmentačním účinkem Pigment Control SPF 50+ je výrobek sluneční ochrany pro pleť obličeje určený pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy pleti a pomáhá předcházet hyperpigmentaci pleti vlivem slunečního záření.

Související články