Obujte se eco: Bosé lifestylové tenisky Geo Court II

VIVOBAREFOOT aktuálně představuje jeden ze svých nejoblíbenějších modelů v nové, vylepšené a udržitelnější verzi. Tenisky Geo Court II pro každou příležitost jsou dostupné v barevných variantách Obsidian a Limestone pro ni i pro něj, Graphite pro něj a Misty Rose pro ni.

Na své si přijdou nejen všichni sneakerheads. Tento minimalistický snadno kombinovatelný model, při jehož výrobě byl kladen maximální důraz na životní prostředí, totiž splňuje všechny atributy must-have kousku pro rok 2021. A navíc zprostředkuje vašim chodidlům benefity bosé chůze.

Boty jsou vyrobeny v anatomickém tvaru chodidla z kůže z volně chovaného skotu a spolu s 3 mm tenkou, oděruodolnou podrážkou zaručují dokonalé vnímání povrchu a svobodu pohybu jako naboso.

Bosé tenisky jsou vyrobeny v anatomickém tvaru chodidla z prvotřídní hladké a broušené kůže ze zvířat z volného chovu, která byla využita i na podšívku kolem kotníků a stélku, k dostání jsou ale i ve veganské variantě. Tyto barefoot boty jsou vybaveny 3 mm tenkou oděruodolnou podrážkou, jež zaručuje pocit bosé chůze a vnímání povrchu, po kterém se pohybujete. Obuv je doplněna o tkaničky z BIO bavlny a vnitřní ortholite vložky vyrobené z recyklovaného spotřebitelského odpadu.

Vzhled kultovních sneakers ocení příznivci napříč generacemi i milovníci minimalistického designu.

Udržitelné inovace napříč klíčovými nejoblíbenějšími produkty portfolia VIVOBAREFOOT zahrnují snížení koženého odpadu a využití recyklovaného spotřebitelského odpadu a recyklovaných materiálů, jako jsou PET lahve, virgin nylon a 100% organická bavlna.

VIVOBAREFOOT GEO COURT II MENS OBSIDIAN S

Geo Court II jsou dostupné v kamenných prodejnách VIVOBAREFOOT concept store v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích a Hradci Králové či na e-shopu.