FACESTARMódaOBLÉKNĚTE VÁŠ SEXY ZADEČEK A UKAŽTE KŘIVKY! NESTÁRNOUCÍ DŽÍNY, KTERÉ VÁM NEJLÉPE...

OBLÉKNĚTE VÁŠ SEXY ZADEČEK A UKAŽTE KŘIVKY! NESTÁRNOUCÍ DŽÍNY, KTERÉ VÁM NEJLÉPE PADNOU?

Pětsetjedničky

Pětsetjedničky

Kultovní pětsetjedničky jsou v aktuální kolekci inspirovány stylem boyfriendů a grungem 90. let a obarveny do různých odstínů od černé a temného indiga až po vyšisované tóny, které vypadají autenticky obnošeně. Oblíbené jsou také jako šortky. Mohou být dokonalou součástí všech stylů oblékání – od elegantního až po drsný.

and and

Prodlužte si nohy

Zázrak, který prodlužuje nohy, jsou džíny se zvýšeným pasem. Rychle se stává nejoblíbenějším střihem dámských džínů. Proč – to je jasné hned po prvním vyzkoušení. Super-strečový materiál je nesmírně pohodlný. Upnutý střih a zvýšený, avšak ne příliš vysoký pas těsně pod pupík, dělají z těchto džínů cool kousek. Prostě fantastický trendový kousek pro odvážné holky.

Pohodlné a zároveň sexy

Model Revel je výsledkem snahy o vytvoření „dokonalých džínů“ – tvarují, zpevňují a prodlužují postavu. Tvarování kapalinou zesílí denim právě v problematických partiích – na bocích a zadečku. Navíc dokonalé střihy, nejkvalitnější denim a inovativní designové detaily vám pomohou cítit se a vypadat ještě lépe. Jsou také měkčí, než kdy předtím. V zimní sezóně přicházejí v nových barvách, inspirovaných surfařskou kulturou Venice Beach v 90. letech a sytými přirozenými odstíny přírody Yosemite.

and and

Rozlučte se s vytahanými koleny. Leggingy mají super-skinny střih a postavě lichotící mírně zvýšený pas. Denim je z mixu udržitelného materiálu Tencel (z dřevní buničiny), maximální pružnost umožňující lycry, navíc s duální technologií, založené na FX vláknech, díky níž si udrží svůj tvar po celý den. Na omak jsou nesmírně jemné. Nově k dostání s moto detaily a v pro džíny netypických barvách.

and and

Související články