FACESTARMódaOBLEČTE SE JAKO NEJRYCHLEJŠÍ MUŽ NA SVĚTĚ. PŘEDSTAVUJEME VÁM JEHO NOVOU KOLEKCI

OBLEČTE SE JAKO NEJRYCHLEJŠÍ MUŽ NA SVĚTĚ. PŘEDSTAVUJEME VÁM JEHO NOVOU KOLEKCI

 

 

Sportem inspirovaná lifestylová kolekce pro sezónu podzim/zima 2015, která vznikla ve spolupráci s Usainem Boltem, nejrychlejším mužem na světě, vás skutečně nadchne. Kolekce nabízí moderní sportovní modely inspirované rekordní rychlostí i osobním stylem Usaina Bolta, jak jinak.

Originální kousky

Součástí kolekce, pod jejíž výrobou je podepsána známá značka Puma, je bunda UB Blouson Bomber Jacket s laserem vyřezanými otvory umožňujícími perfektní ventilaci. Tato bunda je zajímavá tím, že je vyrobena z vodoodpudivé keprové tkaniny, díky níž zůstane tělo v teple a suchu.

Vzývání Bolta

and

Dalším artiklem, který stojí za zmínku je mikina UB Hooded Sweat Jacket nebo kalhoty UB Fitted Sweat Pants disponující dvojitými úplety pro maximální pohodlí a ozdobami s Usainovými iniciály. Stylová mikina na zip má skvěle padnoucí střih. Slim-fit tepláky jsou ozdobeny postranními pruhy inspirovanými rychlostí Usaina Bolta.

Na triku UB Graphic Tee je naopak potisk s motivem Usainovy kultovní vítězné pózy. Součástí kolekce je také kšiltovka s vyšitými iniciály UB. Líbí se vám? Nám teda moc. Všechny produkty z nové kolekce Puma Usain Bolt nalezente ve značkových kamenných prodejných nebo internetových obchodech.

Související články