FACESTARŽivotní stylOBEZITA UŽ JE PROBLÉM VAŠICH MILÁČKŮ: VÍME DOBŘE, JAK ZKVALITNIT A PRODLOUŽIT...

OBEZITA UŽ JE PROBLÉM VAŠICH MILÁČKŮ: VÍME DOBŘE, JAK ZKVALITNIT A PRODLOUŽIT JEJICH ŽIVOT!

 

 

Perfect Weight obsahuje unikátní směs vysoce kvalitních ingrediencí a je nutričně optimálně vyvážený. Už žádné malé porce nebo méně chutné krmivo! Už žádné kompromisy mezi zdravím a spokojeností zvířecích mazlíčků.

Každý určitě chce, aby byl jeho mazlíček zdravý a spokojený. Občas ale není zrovna jednoduché skloubit tyto dvě věci dohromady. Buďto chceme svému mazlíčkovi dopřávat všemožné pamlsky, za což je nám odměnou jeho spokojený výraz. Nebo naopak dáváme přednost zdraví a volíme přísný stravní režim, díky kterému je váš čtyřnohý kamarád sice fit, ale občas smutně loudí něco dobrého na zub.

Výzkumy uvádí, že až 50 % domácích zvířat v Evropě má nadváhu nebo je dokonce obézních,1 což je velmi varovné číslo. Přitom už pouhých 20 % nadváhy může později vést k závažným zdravotním problémům,2 jako je třeba artritida, problémy s pohyblivostí nebo onemocnění močových cest a diabetes.

Proto nyní přichází na trh nové unikátní krmivo pro psy a kočky Hill’s™ Science Plan™ Perfect Weight, u kterého bylo prokázáno, že pomáhá dosáhnout optimální hmotnosti, aniž by měl váš mazlíček pocit hladu nebo aniž by dostával méně chutnou stravu. Nemusíte tak zmenšovat velikost porcí nebo jejich počet během dne. Díky krmivu Hill’s™ Science Plan™ Perfect Weight se už nebudete muset cítit provinile, že daní za zdraví vašeho mazlíka je kručící bříško nebo smutný pohled.

and

Díky poměru bílkovin, vlákniny a vitamínů podporuje krmivo Hill‘s™ Science Plan™ Perfect Weight spalování tuků, a přispívá tak k tomu, aby Váš mazlíček zůstal zdravý a především šťastný – výzkumy totiž potvrzují, že existuje jasná souvislost mezi optimální hmotností zvířete a kvalitou jeho života3. Krmivo Hill’s™ Science Plan™ Perfect Weight bojuje proti zvýšení hmotnosti tím, že umožňuje vašemu mazlíčkovi spalovat kalorie a pomáhá mu tak žít delší, zdravější a šťastnější život.4

Krmivo Hill’s™ Perfect Weight je k dispozici pro kočky i psy ve formě chutných granulí (pro psy podle velikosti plemen Adult Mini, Medium a Large) nebo v masové konzervě. Dejte sbohem rozhodování mezi tím, jestli bude váš čtyřnohý kamarád šťastný, anebo zdravý. Teď už totiž můžete mít obojí současně, a to díky nové unikátní řadě krmiv Hill’s™ Perfect Weight!

Pokud i vy máte pocit, že by si váš mazlík mohl trochu upravit svou váhu směrem dolů, zapojte se do 10 týdenní výzvy! Je to snadné – stačí, když se zaregistrujete na stránkách www.hillspet.cz, tím získáte možnost vyhrát pro svého psa nebo kočku krmivo až na 10 týdnů zdarma.

______________________________________________________________________________________________________

Zdroj 1: German et al, The Growing Problem of Obesity in Dogs and Cats, Journal of Nutrition, 2006

2: Sanderson SL. Canine Obesity – A Treatable Condition. NAVC Clinician’s Brief 2009; březen: 67 -71

3: Toll PW, Yamka RM, Schoenherr WD, et al. Obesity. In:Hand MS, Thatcher CD Remilliard RL, et al., eds. Small Animal Clinical Nutrition, 5th ed. Topeka, KS: Mark Morris Institute; 2010:501-542

4: A.J. German, S.L. Holden, M.L. Wiseman-Orr, J. Reid, A.M. Nolan, V. Biourge, P.J Morris, E.M. Scott. Quality of life is reduced in obese dogs but improves after successful weight loss. The Veterinary Journal, 2011; DOI: 10.1016/j.tvjl.2011.09.015

5: Kealy et al, JAVMA (2002); Vet J (červen 2012) – German AJ et al.

Související články