FACESTARKrásaO Velikonocích krásná po ránu? Nepodceňujte čištění pleti!

O Velikonocích krásná po ránu? Nepodceňujte čištění pleti!

Možná patříte k těm, pro které je péče o pleť každodenní ranní a večerní rituál. Nezáleží na tom, jestli se líčíte, nebo ne, obličej je třeba každý den zbavit nejenom make-upu, ale také běžných nečistot, které se na kůži i pod ní usazují. Poradíme vám, jak postupovat krok za krokem a co si pořídit, abyste své pleti dopřála tu nejlepší péči!

Nejjemnější pohlazení

zdroj: Foreo

LUNA 3 je potěšením pro všechny, kteří denně dbají o svůj rituál péče o pleť. Je to nejjemnější přístroj na čištění pleti na světě. Manuální čištění nedokáže zanechat pleť natolik čistou, pevnou a hedvábnou jako ultra jemný silikon a špičková pulzační technologie T-Sonic™.

Toto oceněné kosmetické zařízení nabízí hloubkové čištění obličeje, díky kterému bude vaše pleť svěží a zářivá.

 

zdroj: Foreo

Malý, ale účinný

Ideální dárek pro všechny, kdo se teprve seznamují s čištěním pleti pomocí technologií. LUNA mini 3 představuje dosud největší inovaci FOREO s novátorskými funkcemi včetně 30-vteřinového režimu „Glow Boost“ a funkce „Find My LUNA“ pro dokonalé čištění pleti na cestách.

Tento moderní přístroj je vyšší verzí nejprodávanějšího produktu FOREO LUNA mini 2 a odstraní z pleti až 99,5% mazu, nečistot a potu pro svěží a zářivou pleť.

 

zdroj: Foreo

Pro rozzářenou pleť

Chytrá maska UFO, která představuje krásný designový dárek, proměňuje mdlý vzhled na zářivou pleť za pouhých 90 vteřin a přináší tak výjimečný spa zážitek v domácím prostředí. Přístroj nabízí 3 LED světla a pokročilou kryo i termoterapii včetně T-sonic pulzací pro dosažení ideálního vzhledu pleti za  minimum času.

Nasaďte power masku

Od zeleného čaje po růže z Bulharska – kolekce Farm to Face je nejnovější kolekcí UFO aktivovaných power masek a nabízí milovníkům UFO prvotřídní přírodní ingredience, jež  pocházejí z celého světa. 

Kolekce Farm To Face zahrnuje čistící masku ze zeleného čaje z ingrediencí z Japonska, vyživující masku z kokosového oleje z Indonésie, vyhlazující masku Acai Berry, která pochází z brazilské oblasti bohaté na superpotraviny, revitalizující masku Manuka Honey z Nového Zélandu a konečně hydratační maska z bulharské růže.

Všechny FOREO produkty lze zakoupit na www.foreo.com, www.notino.cz nebo www.alza.cz.

Související články