FACESTARŽivotní stylNový Huawei Mate 40 Pro nic nezastaví. Fotí na jedničku i za...

Nový Huawei Mate 40 Pro nic nezastaví. Fotí na jedničku i za šera!

Technologické zpracování špatně nasvícených záběru zaznamenalo v posledních
letech obří skoky vpřed, zejména co se smartphonů týče. Mnoho značek s nadšením vyhlásilo revoluci v nočním fotografování, ovšem s uvedením nového telefonu Huawei Mate 40 Pro našla tato disciplína skutečného krále. Vlajkové zařízení společnosti Huawei slavilo úspěchy i v nejprestižnějších fotografických žebříčcích. Zde je přehled důvodů, proč je noční focení s Huawei Mate 40 Pro jednoznačnou výhrou.

Kdykoliv fotíte při slabém osvětlení, chcete dostat do snímku co nejvíce světla. Výrobci chytrých telefonů už přišli s mnoha způsoby, jak fotky více projasnit a pomoct dosáhnout uživatelům kvalitnějších výsledků. Jednou z metod bylo přidání nočního režimu do výbavy smartphonů, díky kterému fotoaparát pořídí rychle několik snímků s různou úrovní expozice a poté je pomocí umělé inteligence spojí do jedné fotografie.

Platforma Huawei AppGallery, která je jedním ze tří největších obchodů s aplikacemi na světě, poskytuje uživatelům širokou škálu celosvětově populárních aplikací. K dispozici je také služba Petal Search, oficiální vyhledávač společnosti Huawei, který doplňuje AppGallery při vyhledávání aplikací. Petal Search je nyní k dispozici ve více než 170 zemích a ve více než 50 jazycích. Uživatelé díky němu rychle a pohodlně najdou své oblíbené aplikace (včetně těch nejpopulárnějších jako Instagram, Facebook, WhatsApp nebo Zoom), dále pak zprávy, videa, obrázky, nákupní služby, cestování, letenky, katalogy firem a mnoho dalšího.

Nový telefon Huawei Mate 40 Pro je k dostání v autorizovaných prodejnách Huawei Chodov a Quadrio a zároveň na shop.huawei.com.

Související články