FACESTARReceptyNOVÁ KAVÁRNA A NOVÉ PŘÍCHUTĚ. OCHUTNEJTE KARAMEL, CITRON A VANILKU

NOVÁ KAVÁRNA A NOVÉ PŘÍCHUTĚ. OCHUTNEJTE KARAMEL, CITRON A VANILKU

 

 

Nová kavárna na pražském Andělu

and

Nová kavárna potěší rezidenty a návštěvníky z oblasti pražského Anděla, kde pobočka Starbucks doposud chyběla. Svůj provoz zahájila 9. července a stála se tak již 23. pobočkou v České republice. „Snažíme se co nejvíce přibližovat našim zákazníkům a chceme, aby s námi prožívali pocit sounáležitosti. Vytváříme pro ně proto příjemné prostředí, které nabídne klidné místo k odpočinku od každodenních záležitostí nebo k setkávání s přáteli či obchodními partnery,“ řekl Brian Aherne, regionální ředitel provozu Starbucks za Českou republiku a Maďarsko.

Letní novinky Frappuccino

and

Jak už jsme avizovali, kromě nové kavárny se v nabídce objevili také dvě letní novinky – Caramel Coffee Jelly Frappuccino® Blended Beverage dostupné také ve verzi bez kávy a Lemon Vanilla Frappuccino® Blended Beverage, které doplní oblíbené Java Chip Frappuccino® Blended Beverage. Pokud jste je ještě neochutnali, musíte to co nejdříve napravit. My se ještě teď tetelíme blahem…
Frappuccino je pro nás ikonický nápoj a léto bez něj si už ani neumíme představit. Zájem našich zákazníků svědčí o jeho nenahraditelnosti v letní nabídce a je pro nás motivací přinášet nové kombinace a chuťové zážitky,“ uvedl Brian Aherne, regionální ředitel provozu Starbucks za Českou republiku a Maďarsko a dodal: „Fappuccino nápoje letos slaví již 20. výročí od uvedení na trh a jsou podávány ve všech 66 zemích, kde má Starbucks své pobočky, ve více než 36 000 různých kombinací.

Milovníky zrnkové kávy zaručeně potěší kávová směs Kati Kati s původem z východní Afriky, která je vynikající jak horká, tak ledová. Skvěle se v ní doplňují citrusová a kořenitá příchuť kávy Kenya a květinové aroma a jasná kyselost kávy Ethiopia. Limitovaná edice Origin Espresso přinese zákazníkům možnost vychutnat si kávu Kenya s jemnými tóny vína a ovocnou příchutí v jakémkoli nápoji na bázi espressa připraveném v kavárnách Starbucks.

Nové Frappuccino v nové kavárně

and

Hlavním prvkem interiéru kavárny je dřevo použité na výrobu stolků, židlí a jako obkladový materiál stěn okolo baru. Kromě dřevěných židlí skýtá prostor pro posezení také pohodlná křesílka a koženou sedačku. Vše je vhodně doplněno rostlinami, které vnášejí do kavárny pocit útulnosti. Kavárna se nachází v přízemí Obchodního centra Nový Smíchov u vstupu z ulice Kartouzská, kde je na ploše 104 m2 uspořádáno cca 60 míst k sezení. Pokud tam vyrazíte, určitě se tam potkáme.

Související články