FACESTARŽivotní stylNejlepší vánoční cukroví, vaječňák a vánočka v Praze. Tady je seženete?

Nejlepší vánoční cukroví, vaječňák a vánočka v Praze. Tady je seženete?

Cukroví patří k Vánocům stejně jako kapr nebo stromeček. Kdo by nemiloval linecké, kokosky, vanilkové rohlíčky nebo vosí hnízda. Cukroví je delikatesa celého adventu. 

Pokud jste časově vytíženi či nejste zrovna zruční v kuchyni, nemusíte si hned odpírat sladký symbol Vánoc. Míst k prodeji je od řetězců až po cukrárny mnoho. Jedno místo je ale výjimečné a nabízí neuvěřitelně skvostné kousky. Řeč je o ikonickém domě U Prince na Staroměstském náměstí.

Právě zde je možné cukroví vyzvednou od 1.12. a do 22.12.2023. V nabídce jsou klasiky prodávající se po 1 kg. Nechybí ovšem také griliášové tyčky, pistáciové kuličky či čokoládové kuličky.

Mix 10 druhů Vánočního cukroví: Perníčky, Kokosky, Vanilkové rohlíčky, Vosí hnízda, Linecké, Ořechy plněné, Išlské dortíčky, Griliáš tyčky, Pistáciové kuličky, Čokoládové kuličky.

Všechno cukroví připravuje šéfcukrář Vojta Řehák z těch nejkvalitnějších surovin a díky jeho umu jsou jednotlivé kousky detailně propracované. V nabídce je také domácí máslová vánočka, která se rozplývá na jazyku. „Receptury jsou tajné. Je to mix rodinných receptů a nových technologických postupů. Jsem rád, že cukroví lidem chutná a musím konstatovat konzistenci. Moje cukroví je vláčné opravdu velmi dlouho,“ doplňuje šéfcukrář Vojtěch Řehák.

Milovníci domácího vaječňáku jistě zvolí vyhlášený Black Angel’s Vaječňák.

Milovníci domácího vaječňáku jistě zvolí vyhlášený Black Angel’s Vaječňák, který je tajemně báječný. Objednávejte zde.

Vyhlášená poctivá Vánočka z másla s rozinkami uvnitř a mandlemi na vrchu.

Ideální program adventu. Projít se Starou Prahou, potěšit se trhy a betlémy. Stavit na svařák U Prince a vyzvednout si předem objednané cukroví. Nikdy nebyla příprava cukroví příjemnější a tematičtější. Cukrátka se pečou jen pár metrů od toho nejkrásnějšího a největšího vánočního stromu u nás. Takže U Prince se nabízí to nejvánočnější cukroví vůbec. Proč ho tedy nezkusit. Vánoce budou hned sladší!

Mix 10 druhů Vánočního cukroví: Perníčky, Kokosky, Vanilkové rohlíčky, Vosí hnízda, Linecké, Ořechy plněné, Išlské dortíčky, Griliáš tyčky, Pistáciové kuličky, Čokoládové kuličky.

Související články