FACESTARMódaNejlepší pohodlné boty na jaro aneb kozačky můžete schovat

Nejlepší pohodlné boty na jaro aneb kozačky můžete schovat

Taky teď přemýšlíte, jakou módní výbavu si letos na jaro pořídíte? Pokud máte na seznamu například nové kozačky či kotníkové boty, bude se vám naše inspirace hodit. Tady je 9 nej modelů, které budou frčet.

Dny se konečně začínají pomalu, prodlužovat a vy se asi již nemůžete dočkat, až vyměníte tmavší barvy za světlé a pestré odstíny. Zcela jistě byste to měly udělat i v případě jarních odlehčených kozaček. Využijte těch extrémních změn v počasí, a když je venku 12 stupňů, oblékejte se jarně navzdory tomu, že je polovina března. Přináší to totiž možnost kombinovat péřovku a holé kotníky, dlouhý kabát a konversky, nebo tlusté svetry, koženou bundu a chelsea boots.

Zvířecí potisky se vracejí a na botách vypadají skvěle (Deichmann).

Pastelové a béžové modely jsou na jaře vždycky in. Stejně tak se můžete zaměřit na trendy zářící červenou – skvěle podtrhne i jednoduché outfity s džínami a tričkem. Letošní rok jsou trendy lodičky s výraznou a kulatou špičkou, minimalistické, ale i divoce nápadné. Ale konec slov a pojďte se zamilovat. 

Červené boty jsou bezesporu jedním z nejvýraznějších trendů tohoto roku (Deichmann).

A pokud vám pestré barvy nic neříkají a chcete zůstat u černé i teď, zkuste originální kotníkové boty s průřezy a okovanými přezkami, které kralovaly již několik sezón.

Spony jsou zásadním prvkem na většině kotníkových bot, které se doposud snažily být spíše skryté (Deichmann).

Pastelové barvy

Zapomeňte po zimě na černé kozačky a vyměňte je za elegantní pastelové modely. Další čistě bílé tenisky? Kupte si raději ty barevné. Jaro je za dveřmi.

and

 

 

Související články