Nejlepší kosmetické produkty na Black Friday, o kterých musíte vědět

Happy young woman holding a shopping bag on a gray background

FOREO, švédská beauty-tech značka známá svými vysoce inovativními produkty, přináší tento rok nejzajímavější Black Friday nabídku vůbec, se zvýhodněním až 40 % na produkty milované celebritami. Nabídka platí po dobu pouze 1 týdne, ale nikdy nebylo jednodušší dosáhnout zářivé pleti!

Black Friday je ideální pro všechny, co rádi nakupují s předstihem a chtějí si usnadnit vánoční shon. Nabídka FOREO je vhodná pro všechny ženy, které si chtějí dopřát skvělou péči, protože zvýhodněné ceny se netýkají jen řady čistících produktů LUNA, jež miluje samotná Chrissy Teigen, ale i revolučního chytrého přístroje pro ideální absorbci masky – FOREO UFO. Výsledkem je dokonalá pleť jak na přehlídkové molo během pouhých 90 vteřin, zeptat se můžete modelek Victorie Beckham.

Pro ideální přípravu na tuto jedinečnou příležitost jsme připravili wishlist:

FOREO LUNA 3: 25% OFF

Unikátní produkt ve světě beauty-tech! LUNA 3 přináší nejnovější inovace FOREO, ovládá se aplikací a je výkonnější než kdy předtím. První přístroj pro péči o pleť, jenž kombinuje vysoce jemné a hygienické čištění s cílenými masážními režimy. Navíc má jedinečnou funkci ‘Find My LUNA’, což z ní dělá ideální variantu pro čištění pleti při cestování.

FOREO UFO & UFO mini: 30% OFF

Maska UFO je kombinací toho nejlepšího z korejské masky a švédské beauty technologie.

UFO nabízí jedinečný smyslový zážitek, který si můžete dopřát každý den po dobu několika vteřin. Přináší jedinečné výsledky díky naprosto nové technologii. Mimořádná inteligentní maska UFO je kombinací toho nejlepšího z korejské masky a švédské beauty technologie. Složení zajišťuje unikátní péči o pleť během pouhých vteřin. Dopřejte si inovativní péči
a proměnte svůj vzhled pomocí inteligentní masky UFO.

FOREO UFO masky: 30% OFF

Masky jsou vytvořeny v Koreji, epicentru textilních masek, a jsou vyrobeny z jemného mikrovlákna.

Masky lze koupit s účinky pro každou příležitost, od vyživujících noční péče až po vysoce hydratační masky, díky těmto UFO aktivovaným maskám můžeme dosáhnout zářivé pleti během pouhých 90 vteřin. Masky jsou vytvořeny v Koreji, epicentru textilních masek, a jsou vyrobeny z jemného mikrovlákna. Každé složení je určeno přesně pro řešení probému a plné ryzích ingrediencí pro umocnění krásného vzhledu pleti.

FOREO LUNA 2: 25% OFF

LUNA 2 je navržena tak, aby minimalizovala výskyt nedostatků pleti a současně se účinně věnovala efektům spojeným se stárnutím pleti.

Bez ohledu na to, jaký čisticí kartáček jste dosud používali, tento revoluční čisticí kartáček na obličej s T-Sonic™ pulzacemi a se systémem proti stárnutí pleti zcela jistě přinese oživení do Vašeho rituálu krásy. LUNA 2 je navržena tak, aby minimalizovala výskyt nedostatků pleti a současně se účinně věnovala efektům spojeným se stárnutím pleti. Je dostupná ve čtyřech variantách, takže si můžete vybrat tu, která je ideálně vhodná pro Váš typ pleti.

FOREO LUNA mini 2: 40% OFF

Silikon je vhodný pro jakýkoliv typ pleti a nepotřebuje žádné náhradní kartáčové hlavy.

Tento oblíbený produkt pro rozjasnění pleti je bestsellerem Amazonu a je zároveň milován beauty influencery. Vysoce hygienický silikon je vhodný pro jakýkoliv typ pleti a nepotřebuje žádné náhradní kartáčové hlavy! Navíc je k dispozici v šesti výjimečných barvách – od světle růžové až po půlnoční černou.

FOREO ISSA 2: 35% OFF

Inovativní ISSA 2 je sonickým elektrickým zubním kartáčkem s životností baterie až 265 dní na 1 nabití.

Úroveň pokročilé péče o zuby se znovu posunula. ISSA 2 kombinuje elegantní, voděodolný design a je vylepšena o sonické pulzy a kombinovanou hlavici kartáčku. Inovativní ISSA 2 je sonickým elektrickým zubním kartáčkem s životností baterie až 265 dní na
1 nabití, který vám pomůže zajistit, že vám nikdy neunikne péče o zuby bez ohledu na hektický životní styl.

Všechny Black Friday nabídky jsou platné od 25.listopadu do 1.prosince 2019 na Notino eshopu a ve vybraných parfumeriích Notino.