Nejlepší dárky pro krásu. Tyhle vychytávky potěší každou ženu!

Storyblocks

Epilátory jednoznačně spadají do kategorie výrobků, které spousta žen ocení, ale málokterá si je pořídí. Buď spoléháme na žiletku, nebo zatínáme zuby a bolestivě se holíme epilátorem z doby kamenné, který se nám prostě ještě nechce vyhodit. Co takhle říct letos „dost“ a přát si pod stromeček modernější a účinnější přístroj, než na jaké jste dosud byla zvyklá?

Hladké oholení

Epilátory jednoznačně spadají do kategorie výrobků, které spousta žen ocení, ale málokterá si je pořídí. Buď spoléháme na žiletku, nebo zatínáme zuby a bolestivě se holíme epilátorem z doby kamenné, který se nám prostě ještě nechce vyhodit. Co takhle říct letos „dost“ a přát si pod stromeček modernější a účinnější přístroj, než na jaké jste dosud byla zvyklá?

Nabízí se epilátor Braun Silk-épil SkinSpa se systémemn 4v1 pro epilaci, peeling a péči o pokožku. Součástí tohoto epilátoru je technologie senzoru tlaku SensoSmart, která vám při epilaci pomáhá odstranit jediným tahem ještě více chloupků. Nejlepší Wet & Dry epilátor je navíc k dostání s nástavcem pro hloubkovou masáž pro krásnější tón pokožky a se dvěma peelingovými kartáčky, které pomáhají omezit zarůstání chloupků. To stojí za vyzkoušení co říkáte? 

Se 13 doplňky, včetně holicí hlavice a zastřihovacího nástavce pro citlivé oblasti, nástavce pro kontakt s pokožkou, nástavce na obličej, pouzdra a stojánku.

O zvlášť rychlou a účinnou epilaci se postará strojek Braun Silk-expert IPL, který využívá supermoderní technologii intenzivního pulsního světla. Ta se dřív používala jen v salonech, ale teď si ji můžete dopřát i doma: během pouhých osmi minut bude pokožka hladká a po několika použitích se dostaví dlouhodobý efekt, epilaci pak už nebudete vůbec potřebovat.

Braun Silk-expert IPL s 300.000 záblesky zajístí ošetření celého těla po dobu až 15 let.
Braun Silk-expert IPL s 300.000 záblesky zajístí ošetření celého těla po dobu až 15 let.

Jeden strojek dokáže vyprodukovat 300 000 záblesků, což je přibližně tolik, kolik využijete za dobu patnácti let při použití na celé tělo. Má citlivý sensor pokožky SensoAdaptTM, tři nastavení intezity záblesku (normální, jemnou a extra jemnou) a je klinicky testovaný. Funguje pouze v síťovém provozu.

Krásnější pleť

Nejrůznější zařízení se dnes dokážou postarat i o skvělý stav pokožky na obličeji: čistí ji, vyhlazují, obrušují, omlazují nebo pomáhají předcházet vzniku vrásek. Kvalitní kosmetiku a pravidelné návštěvy kosmetičky sice nenahradí, ale skvěle péči doplní a vylepší.

Epilace a čištění zároveň? To není sci-fi. Braun FaceSpa Pro je první zařízení na světě 3v1 pro epilaci obličeje, čištění a tónování pleti. Nástavec epilátoru odstraňuje jemně chloupky na obličeji s kořínky pro dlouhotrvající efekt hladké pokožky. Jemný kartáček pro čištění obličeje šetrně odstraňuje nečistoty z citlivé pokožky. Mikrovibrační hlava aplikuje sérum nebo krém pro požadované tónování pleti. Tato prémiová edice je k dostání s elegantním pouzdrem, do kterého se vejdou všechny různé hlavy zařízení a kartáčky. 

Na jiném principu zase funguje revoluční přístroj VisaCare od Philips. Využívá technologii mikrodermální abraze – zní to trochu strašidelně, ale ve skutečnosti se jedná o velmi jemnou a účinnou metodu, jak z pokožky odstranit odumřelé buňky. Při pravidelném používání tak pleť bude na dotek vyhlazená a na pohled mladší. Navíc se podle dermatologů jedná i o účinnou prevenci akné. Prostě vše v jednom!

Stylový účes

Taky se někdy závistivě koukáte na dámy, se kterými jedete v tramvaji nebo sedíte v restauraci, a říkáte si: jak to jen dělají? Tajemstvím nádherných vlasů jsou obvykle ty správné pomůcky na styling: vysoušeče, kulmy, žehličky, stylery… Kdy jste si naposledy pořídila nový? Právě letos o Vánocích je na to správný čas.

Všechno začíná u fénu – a vězte, že není fén jako fén. Braun Satin Hair 7 SensoDryer je profesionální vysoušeč vlasů, který aktivně upravuje teplotu. S technologií IONTEC a difuzérem.

Kónická kulma je geniální vychytávka, kterou ocení nejen majitelky rovných vlasů. Kadeře s ní můžete natočit na nespočet způsobů. Se stylovou černo-růžovou kulmou ETA Liliana 6336 90000 vám to půjde jako po másle. Má průměr 1 až 3 centimetry, šetrný keramický povrch a chladnou špičku, díky které se zaručeně nespálíte.

Parní kulma Rowenta Premium Care snadno vytvoří pružné a živé lokny. Její technologie hydraboost zaručuje jemný a konstantní rozptyl páry během pár sekund po celé délce vlasu a zachovává až 98 % přirozené hydratace vlasu. Vlasy jsou tak zdravější a vlny jsou oslnivější než kdy předtím a navíc dlouho vydrží. 

Kulma je opatřena LCD displejem a nabízí 8 individuálních nastavení teploty pro natáčení vlasů dle potřeb uživatelky.