Návrat k přírodě: New York Fashion week udává trendy v líčení

Ani letos nemohla značka Maybelline New York chybět jako nepostradatelná součást New York Fashion Week pro období jaro/léto 2019, který se konal od 6. 9. do 14. 9. 2018 a přinesl celou řadu trendů v oblasti módy, líčení, doplňků a mnoho dalších. Pro značku Maybelline NY byl letošní ročník skutečně přelomový, a to hned z několika důvodů. Podívejte se na jejich přehled.

První Maybelline House v historii

Ulice New Yorku nikdy nespí, a stejně tak Maybelline New York! Celá řada influencerů, supermodelek, make-up artistů a také spotřebitelů mohla na vlastní kůži zažít atmosféru světa Maybelline NY, zahrnující nejrůznější master classes se známými vizážisty, vytváření vlastních odstínů rtěnky SuperStay Matte Ink, určování správného odstínu make-upu Fit Me a mnoho dalších aktivit. V rámci Maybelline House se během newyorského týdne módy představily také známé tváře z řad ambasadorek značky, jako je Adriana Lima nebo Josephine Skriver.

Na molo

I v letošní sezóně spolupracovala značka Maybelline NY s celou řadou návrhářů jako je Carolina Herrera nebo vycházející hvězda LaQuan Smith. Po módních show následovaly afterparty, jako například výroční Maybelline x New York Fashion Week XIX Party, kterou opanovaly výjimečné ženy s výjimečnými odstíny rtěnek SuperStay Matte Ink z nové kolekce City Edition.

Výroční Maybelline x New York Fashion Week XIX Party opanovaly výjimečné ženy s výjimečnými odstíny rtěnek SuperStay Matte Ink z nové kolekce City Edition.

 Looky

Pro inspiraci redakce Facestar vybrala dva looky přímo z centra dění, které lze snadno vytvořit v pohodlí domova.

  • ADRIANA LIMA

@Spring / Summer 2019 Tom Ford Show

Make-up artist: Grace Lee pro Maybelline NY

Inspirace:

Adriana si přála jemné, bronzové líčení s „kouřovkami“ v neutrálních odstínech, které zdůrazní její stažené vlasy a celo-bílý outfit.

Použité produkty:

Obličej: Master Prime báze, Fit Me! Matte + Poreless make-up, Age Rewind korektor, Master Contour konturovací tyčinka

Obočí + oči: Brow Precise tužka na obočí s kartáčkem, Brow Drama tvarující řasenka na obočí (odstín Transparent), Eyestudio Color Tattoo 24 HR (odstín 35 On And On Bronze), The 24K Nudes paleta očních stínů, Total Temptation řasenka

Rty: Color Sensational Vivid Hot Lacquer (odstín 62 Charmer)

  • GIGI HADID

@ #BoF500 2018 Gala

Make-up artist: Erin Parsons for Maybelline NY

Inspirace:

Gigi si přála bronzové, sluncem políbené líčení, které bude ladit k jejím svítivě žlutým šatům.

Použité produkty:

Obličej: Fit Me! Matte + Poreless make-up, Age Rewind korektor, Master Contour konturovací tyčinka, Master Strobing tekutý rozjasňovač, Fit Me! Matte + Poreless matující pudr

Oči: Eyeliner Lasting Drama gelové oční linky (odstín 02 Brown), The 24K Nudes paleta očních stínů, The Falsies Push Up Angel řasenka

Rty: SuperStay Matte Ink (odstín 05 Loyalist)