FACESTARKrásaNAUČTE SE ZDRAVÝ STYL POHYBU! TYTO LEKCE VÁS POSTAVÍ NA NOHY!

NAUČTE SE ZDRAVÝ STYL POHYBU! TYTO LEKCE VÁS POSTAVÍ NA NOHY!

zdravotní cvičení SM system každé úterý od 10:00 a od 16:30 a pátek od 9:00
formovací lekce Tabata vždy ve čtvrtek od 18:00
formovací hodina MMA Workout každý pátek od 17:00

zdravotní cvičení SM system každé úterý od 10:00 a od 16:30 a pátek od 9:00
formovací lekce Tabata vždy ve čtvrtek od 18:00
formovací hodina MMA Workout každý pátek od 17:00

Lekce SM system neboli „Stabilizační a Mobilizační Systém“ protahuje zkrácené svaly a posiluje svaly oslabené a protahuje páteř. SM Systém sestává z 12 základních cviků, které je možno dál rozvíjet a vypilováním specifických detailů zaměřit na určitou svalovou skupinu, jednotlivý sval nebo konkrétní problém, jako je přetížená bederní či krční páteř, ramena apod. Metoda se opírá o douhý vývoj a klinické zkušenosti u pacientů s bolestmi páteře, skoliózou či akutním výhřezem ploténky. Cvičení je jednoduché a snadno zapamatovatelné, důležité je jeho správné provedení.

Tabata je mimořádně účinný způsob cvičení kombinující aerobní a silový trénink. Fyzička a síla se obvykle navzájem vylučují, přesněji řečeno jedno je u běžného cvičení obvykle na úkor druhého. U Tabaty nikoli! Trénink je postavený tak, že dochází ke spalování tuku, rozvoji dynamiky i budování svalů –  zvyšuje se  zároveň fyzička i síla. Tabata je pojmenována po japonském vědci Dr. Izumi Tabatovi, jehož vysoce intenzivní intervalový trénink střídá 20 sekund intenzivního cvičení s 10-ti vteřinovým odpočinkem.

MMA Workout, nebo-li Mixed Martial Arts, patří v současné době mezi přední cvičení na poli bojových sportů. Táhne jak diváky, tak cvičící populaci. Má základy ve starověkém Řecku a je nejbližší boji v reálném životě. Tato disciplína spojuje praktiky různých bojových umění, jako jsou box, thaibox, judo, karate a další. Součástí lekce je kromě bojových technik také rozcvička a posilování.

Nové lekce v podzimním rozvrhu Balance Clubu Brumlovka vám dají novou chuť do cvičení. Vyzkoušejte moderní metody a najděte si, co vás baví a vašemu tělu prospívá.

Související články