FACESTARKrásaNAUČTE SE SPRÁVNĚ ROZMAZLOVAT! ZJISTĚTE CO SI VAŠE TĚLO ZASLOUŽÍ A KDE...

NAUČTE SE SPRÁVNĚ ROZMAZLOVAT! ZJISTĚTE CO SI VAŠE TĚLO ZASLOUŽÍ A KDE HLEDAT ÚLEVU!

Exkluzivní požitek z hroznové kúry pro vaše tělo v Loipersdorfu

Exkluzivní požitek z hroznové kúry pro vaše tělo v Loipersdorfu

Při této speciální masáži Vinoble v Hotelu Loipersdorf Spa & Conference vám bude pomocí sáčků naplněných hroznovými jadérky postupně vtírán hřejivý olej z jadérek do energetických drah (meridiánů) probíhajících vaším tělem. Tím se aktivuje tok energie ve vašem těle a šetrným způsobem se obnoví přirozená energetická rovnováha.

and

Luxus času v rušném Berlíně

Ve chvíli, kdy vstoupíte do zlatem prozářených lázní o rozloze 550 m2, okamžitě dostanete chuť na přepychovou peelingovou masáž s medem a cukrem, energizující masáž či zkrášlující proceduru s 23 karátovými zlatými lístky. Hosté wellness oázy v andel’s Hotelu v Berlíně si mohou dopřát luxus času.

and

Čokoládový požitek na jantarovém pobřeží

Kakao není jen lahodná přírodní pochutina, s velkým úspěchem je využíváno i v kosmetice pro požitek těla i duše. Sladký masážní rituál v Amber Baltic Hotel na polském jantarovém pobřeží prodchne celé vaše tělo příjemnými pocity a vaši pleť zanechá sametově hebkou s dlouho přetrvávající vůní kakaa.

and

Blahodárná bublinková koupel v Karlových Varech

Lázeňský hotel Dvořák v Karlových Varech vás bude rozmazlovat zázračnými účinky minerální vody pramenící v těchto českých lázních. Uhličité koupele mají dlouhotrvající příznivý účinek na tkáně i krevní oběh. Léčebná procedura působí blahodárně na vnitřní orgány a posiluje kardiovaskulární činnost.

and

Poklidná atmosféra VI hotelů, od Disneylandu v Paříži až po Jekatěrinburg, s jejich rozmanitými wellness a fitness službami láká hosty k tomu, aby dopřáli odpočinek svému tělu i duši. Více informací o dalších nabídkách naleznete na www.vi-hotels.com.
 

Související články