FACESTARŽivotní stylNASTAL ČAS ZVÝŠIT SVÉ HODNOTY! KAŽDÝ ÚSPĚCH MÁ ZAČÁTEK, NEPROMARNĚTE TEN SVŮJ!

NASTAL ČAS ZVÝŠIT SVÉ HODNOTY! KAŽDÝ ÚSPĚCH MÁ ZAČÁTEK, NEPROMARNĚTE TEN SVŮJ!

Chcete být jedním z nich? Chcete dosáhnout skutečného úspěchu? Máme pro vás tip, jak začít. Pokud vás láká cestovní ruch a rádi byste se stali třeba manažerem špičkového hotelu nebo organizátorem olympijských her, je to tip právě pro vás.

Chcete být jedním z nich? Chcete dosáhnout skutečného úspěchu? Máme pro vás tip, jak začít. Pokud vás láká cestovní ruch a rádi byste se stali třeba manažerem špičkového hotelu nebo organizátorem olympijských her, je to tip právě pro vás.

Právě tento týden, v pátek 28. listopadu, pořádají prestižní vysoké školy Glion Institute of Higher Education a Les Roches School of Hotel Management  informační den pro zájemce z České republiky. Tyto vzdělávací instituce se řadí mezi top tři školy v oboru cestovního ruchu, hotelnictví a event managementu na světě. Aktuálně mají více než 3 000 studentů z nejrůznějších částí světa, nejvíce z Evropy a Asie, ale také z Ameriky, Blízkého východu a Afriky.

Akce se bude konat od 19:00 do 20:30 v pražském hotelu Four Seasons. Podle výsledků nedávné studie trhu nabídne sektor cestovního ruchu do roku 2023 dvacet pět milionů nových pracovních míst, což z něj učiní druhého největšího světového zaměstnavatele. Registrovat se můžete zde, stačí jen kliknout. V současné době světový cestovní ruch přispívá do globální ekonomiky 3,2 biliony dolary a stále roste. V roce 2013 bylo jen v USA a Asii otevřeno více než 6 000 hotelů, tedy odhadem 1 milion pokojů. Zvýšila se také poptávka po manažerech a dalších vedoucích pracovnících, a to dokonce až v rozsahu 100 000 pracovních míst.

Která odvětví cestovního ruchu dnes zažívají největší nárůst? V rámci cestovního ruchu, jehož světový objem je 3,2 biliony dolarů, zažívají největší nárůst lázeňství a wellness, které aktuálně z této částky zaujímají objem 438,6 miliardy dolarů. Předpokládá se, že lázeňství a wellness porostou každý rok o 9,1 % ročně až do 2017, což je dvakrát rychleji než turistický ruch jako celek. Podle World Travel & Tourism Council tvořil sektor cestovního ruchu v České republice minulý rok přibližně 10,4 % pracovních míst (cca 511 500 míst, včetně pozic nepřímo podporovaných tímto sektorem). Do roku 2024 by toto číslo mělo narůst na 11,1 %.

and

Související články