Nastal čas na změnu nejen ve vaší ložnici.

Storyblocks
Storyblocks

Tak co, proběhl už u vás jarní úklid? Svátky jsou za námi, takže za sebou jistě máte i koupi něčeho pěkného nového. Ale jak jistě víte, jaro neovlivňuje jen váš šatník. Takže proč si nepořídit něco nového do domácnosti? Něco, co ji nejen zkrášlí, ale navíc vám přinese i spoustu potěšení.

Jaro už ťuká na dveře

Nechte se hýčkat měkkými a příjemnými materiály. Potěšte své oči krásnými barevnými vzory, které rozzáří a zútulní Váš domov. Dopřejte si voňavé jarní sny a zažeňte nudu všedních dní, za tu radost to přeci stojí.

Odložte žehličku, saténové povlečení vám to dovolí. Místo toho si užijte jarní procházku se svými blízkými.

Saténové povlečení

V nabídce společnosti ScanQuilt naleznete dva typy bavlněného saténového povlečení podle stupně nežehlivosti. SATÉN je vysoce kvalitní tkanina v atlasové vazbě vyrobená z jemných přízí z dlouhovlákné česané bavlny, která má nižší mačkavost, je splývavější a hladší v porovnání s klasickými plátnovými tkaninami. Při vypnutí po praní a sušení v závěsu se velmi snadno žehlí.

Nežehlivý SATÉN PLUS a SATÉN DESIGN patří k tomu nejkvalitnějšímu, co na trhu naleznete. Vysoce hladká atlasová tkanina vytváří jemný přirozený lesk, speciální nežehlivá úprava zajišťuje nejvyšší schopnost regenerace vláken po vyprání, proto povlečení nevyžaduje při sušení v závěsu žádné žehlení.

Utvořte si z ložnice malé Holandsko díky jemnému povlečení s tulipány
Utvořte si z ložnice malé Holandsko díky jemnému povlečení s tulipány

Dopřejte své kuchyni příjemnou změnu

Proměna interiéru ale nemusí končit jen v ložnici. Zpestřete si Vaši kuchyň a stůl vkusným prostíráním, které padne do noty každému členovi vaší rodiny. Vytvořte pro své blízké překvapení a každému prostřete pod talíř přesně to, co by si přál. Dětem zvířátko, ženě květiny, muži zase ocení tmavší barvy, na kterých se všechno ztratí…

Prostírání MURI se vyznačuje vysoce kvalitní bavlnou, z níž je ze 100% vyrobeno.
Prostírání MURI se vyznačuje vysoce kvalitní bavlnou, z níž je ze 100% vyrobeno.

Vybrat si můžete z mnoha barev prostírání, bavlněného, z rákosu nebo mořské trávy, v jednobarevném i vícebarevném provedení a v nejrůznějších rozměrech. A jelikož se jí i očima, každému u vás bude chutnat. Tak teď už stačí jen postavit hrnec na plotnu a vaší fantazii se meze nekladou.