FACESTARMóda a krásaNAŠLI JSME VÁNOČNÍ DÁREK, KTERÝ POTEŠÍ ZARUČENĚ KAŽDÉHO MUŽE!

NAŠLI JSME VÁNOČNÍ DÁREK, KTERÝ POTEŠÍ ZARUČENĚ KAŽDÉHO MUŽE!

and

Sázka na jistotu!

and

Ať už vybíráte dárek pro muže, kluka, studenta či vysoce postaveného manažera, vždycky se setkáte se stejnýmm problémem – co udělá dotýčnému radost? Jasnou sázkou na jistotu je parfém. U toho se Vám totiž nemůže nikdy stát, že by jste se setkali s reakcí: „Jéé, ten nepotřebuju!“ Každý muž chce totiž krásně vonět a jak dobře víme, parfémů není nikdy dost. Nápad ale nestačí, důležitá je realizace a u té mnohé dámy tápou. My našli ale univerzální parfém, se kterým nemáte šanci sáhnout vedle…

Sáhněte po světoznámé kvalitě!

and

Všeobecně se má zato, že světoznámé značky, které vyrábějí kvalitní oblečení, v oblasti vůní lehce pokulhávají. Nikdy totiž nejde skloubit oboje a dotáhnout tak obě tyto kategorie k dokonalosti. Tento fakt se ale s uvedením parfému Hilfiger Man Dark Midnight na trh od základu mění. Světoznámá a čím dál oblíbenější značka Tommy Hilfiger si dala letos obzvlášť záležet a my jsme díky tomu objevili konečně vůni, která na trhu tak dlouho chyběla.

Pro koho je vůně určená?

Jak už jsme zmínili výše, tato vůně je multifunkční. Ať už si k parfému přivoněl muž ve středním věku, student vysoké školy či pán s pěti vnoučaty, všichni se shodli, že by po vůni Hilfiger Man Dark Midnight hned sáhli a odnesli si jej domů. Parfém je inspirován elektrizující náladou a pulzem města New York, což je samo o sobě nadčasovou záležitostí. Vůně je navíc velice aromatická, intenzivní, temperamentní a vyzařuje z ní mužnost.

Dá se popsat vůně slovy?

and

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, přesto se o to pokusíme. Abychom Vám parfém co nejvíce přiblížili, budeme se snažit popsat jeho složení nejdostupnějšími možnými způsoby. Při prvním nádechu z něj cítíte kůru sicilského citrónu, rozmarýnu a lehký nádech hořského fenyklu. Není se ale čeho děsit, protože vzápětí Vás pohltí tóny pačuli, cedrového dřeva a ananasu. Vůni jako celek pak dokresluje silné aroma dřeva a myrhy.

Neutrácejte zbytečně moc peněz!

and

Pomyslnou třešničkou na dortu v tomto případě je výborná cenová dostupnost. V žádném případě v tomto kontextu neplatí, že kvalita odpovídá ceně. Vůně je totiž k dostání již od 990 Kč, což je za dosažení seběvědomí opravdu malá cena. Pokud jsme Vás alespoň trochu inspirovali, zajděte do parfumérií Douglas, kde je od října vůně Hilfiger Man Dark Midnight exkluzivně k dostání!

Související články