FACESTARKrásaNašli jsme elixír mládí! Víme, proč kosmetice kraluje růže

Našli jsme elixír mládí! Víme, proč kosmetice kraluje růže

.<strong>Růže je symbol dokonalé krásy a lásky. Královnou květin můžete vyjádřit lásku, ale i úctu nebo důvěru. Růže proto v moderních kosmetických produktech nesmí chybět ať již pro svou vůni, nebo pěsticí a omlazující efekty.</strong><!–more–>

V kosmetice je vhodná pro všechny druhy pleti, vyznačuje se výjimečnými regeneračními, omlazujícími, hydratačními a hojivými účinky napomáhá proti předčasnému stárnutí pokožky, obnovuje její pružnost, zmírňuje dopady slunečního záření a předchází ztrátě vody z pokožky. Užijte si malé domácí lázně s českou <a href="https://www.manufaktura.cz/ruze-vridelni-sul/c-1275/?utm_source=facestar&utm_medium=PR&utm_campaign=PRfialka27&utm_term=ruze2018">kosmetikou Manufaktura</a> s růží a vřídelní solí. Příjemný rituál domácích lázní se zapálenou svíčkou, horkou vonnou koupelí, osvěžující sprchou, masáží a šálkem dobrého čaje napomůže celkové relaxaci organismu a regeneraci pokožky celého těla.
<h3><strong>Tip redakce</strong></h3>
Představujeme unikátní anti-aging sérum na obličej, krk a dekolt, jenž obsahuje vysoké procento aktivních látek pro regeneraci, hydrataci a vyhlazení vrásek. Dopřejte své pleti jedinečný omlazující koktejl z růžové vody a růžového oleje, karlovarské vřídelní soli plné cenných minerálů, ovesného beta-glukanu, mořských řas, koenzymu Q 10, kreatinu a polypeptidu.

O intenzivní hydrataci, okamžitý lifting, zvýšení elasticity, regeneraci a podporu tvorby elastinu se postará multifunkční směs vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové 2. generace. Ta má výjimečný hydratační účinek – její molekula pojme až tisícinásobek vody, kterou postupně uvolňuje a tím pleť dlouhodobě hydratuje. Používejte ideálně každý den před nanesením krému či make-upu. Váš rituál krásy zpříjemní něžná vůně rozkvetlých růží.

and<img class="wp-image-26696" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2019/03/růže-anti-aging-serum-2-300×225.jpg" alt="" width="383" height="287"> Anti-aging sérum na obličej, krk a dekolt s výtažky z růží, vřídelní solí, koenzymem Q10 a kyselinou hyaluronovou od české značky Manufaktura, cena: 369 Kč.

Víte, že nejrychleji prozrazuje náš věk pokožka na krku a dekoltu, která díky nedostatku mazových žláz snadněji vysychá a ochabuje? Nezapomínejte o ni pravidelně pečovat – ideálně právě za pomoci omlazujícího séra.

<strong>Pro koho je sérum vhodné?</strong> Anti-aging sérum je vhodné pro každý typ pleti, protože je velmi lehké. Doporučujeme jej používat od věku 25+, ale např. u sušší pleti doporučujeme použití už od 20+, hydratovat pleť je potřeba v každém věku.

<strong>Jak sérum používat?</strong> Sérum doporučujeme používat ráno i večer po očištění pleti. U mastné pleti postačí na den použít třeba jen sérum (+ event. např. lehký denní matující krém, BB krém apod.), u suché nebo normální pleti (nebo v zimě) je vhodné po vstřebání séra použít další pečující krém, který pravidelně používáte a vyhovuje Vaší pokožce. Ze sortimentu Manufaktura doporučujme především naše krémy z řady s vřídelní solí a růží – jemný denní krém či pleťový elixír..

Související články