FACESTARMóda a krásaNAJDĚTE SVOU IKONU: PŘEDSTAVUJEME IKONICKOU KOLEKCI RETURN TO TIFFANY

NAJDĚTE SVOU IKONU: PŘEDSTAVUJEME IKONICKOU KOLEKCI RETURN TO TIFFANY

 

 

Jedním z nejslavnějších produktů je již dlouhá desetiletí legendární stříbrná klíčenka Return To Tiffany značky Tiffany. Byla představena v roce 1969 a každý kus měl vlastní registrační číslo a vyrytý nápis „Please Return to Tiffany & Co.„, aby se v případě ztráty klíče mohly navrátit majiteli ve vlajkovém obchodě na Páté Avenue.

Tento každodenní doplněk se stal symbolem kvality a mistrného zpracování a později se motiv Return to Tiffany začal používat i v ikonické moderní kolekci šperků.

and 

Nové modely Return to Tiffany zahrnují náramky, náhrdelníky, náušnice, prsteny, i manžetové knoflíčky. Kolekce je vyrobena ze stříbra i z 18kt bílého, žlutého a růžového zlata, a jednotlivé modely se skvěle kombinují. Nová kolekce je samozřejmě k dostání i v Praze, proto neváhejte a jděte si tyto úchvatné kousky prohlédnout. Jistě mezi nimi najdete ten svůj – ikonu, bez níž už nebudete chtít žít.

and

Klasika a ikony ale nejsou to jediné, o co se proslulé dědictví klenotnického impéria Tiffany & Co. opírá. Jsou to také nejčistší diamanty a šperky s nádhernými drahými kameny, z nichž některé byly dokonce díky značce objeveny a představeny světu. V kolekci jsou také legendární Tiffanyho žluté diamanty, které patří k tomu nejvzácnějšímu ve světě šperků, a jsou velmi oblíbené mezi exkluzivní klientelou, sběrateli a investory.

and

Související články