FACESTARTechnikaNa velikosti nezáleží! Přichází maximální zvuk s maximální MOBILITOU!

Na velikosti nezáleží! Přichází maximální zvuk s maximální MOBILITOU!

 

 

Jabra Vox jsou optimalizována pro dokonalý zvuk a výkon s přenosnými zařízeními sluchátka Vox dokáží udělat skutečně velký dojem. Pomocí ovládání umístěného na kabelu můžete jednoduše spustit nebo pozastavit hudbu, přeskočit na další skladbu či přijmout příchozí hovor bez nutnosti vytahovat vaše zařízení z kapsy.

Tvarovaná konstrukce sluchátek Vox je založena na profesionálních sluchátkách pro hudebníky, které zaručují maximální prostor pro výkonný zvuk a silné basy. Jabra je partnerem společnosti Dolby a tak nabízí vysoce kvalitní zvuk vylepšený technologií Dolby Digital Plus. Díky jedinečné zvukové aplikaci společnosti Jabra vám technologie Dolby Digital Plus přináší bohatý zvuk v plném rozsahu, dokonce, i když jste na cestách.

Malá, ale odolná sluchátka Vox jsou vyrobena z prvotřídních materiálů a jejich odolnost a výkon byly pečlivě testovány. Jsou vybavena vyztuženými hranatými kabely odolnými proti zamotání, které byly testovány při zátěži 15 kg tažné síly. Dále jsou vybavena magnety SnagIt, které usnadňují rozmotání kabelů, když si berete sluchátka sebou na cesty.

Díky speciálně navrženým gelovým nástavcům ColorCore EarGels si můžete vychutnat dokonalé pohodlí a plnohodnotný zvuk. Pecková sluchátka Vox jsou vyrobena tak, aby se dala pohodlně a dlouhodobě používat. Jedinečná zvuková aplikace Jabra Sound se vám postará o hudební zážitky. Pomocí aplikace můžete vytvářet a procházet seznamy skladeb, sdílet hudbu a nastavit si grafický ekvalizér, zkrátka přehrávat své skladby podle toho jak chcete.

Sluchátka Jabra VOX musíte mít, protože mají vylepšený zvuk pomocí technologie Dolby Digital Plus, přináší maximální mobilitu a bezkonkurenční odolnost a jejich ovládání na kabelu je přímo stvořené pro snadnou správu hovorů a skladeb. Navštivte oficiální internetové stránky zde, stačí jen kliknout.

and

Hudební aplikace Jabra Sound App s vylepšením zvuku prostřednictvím technologie Dolby Digital Plus pro sluchátka Jabra Vox je k dispozici ke stažení zdarma. Stačí jen stáhnout aplikaci a zadat kód z letáčku v balíčku s výrobkem. Další informace a odkaz pro stažení aplikace naleznete na Stáhnout z Google Play (Android) nebo Stáhnout z App Store (iOS).

 

Související články