Na lovu námořníků: Přidejte do svého šatníku pruhy a proužky!

Co je pro námořnický, nebo také jinak zvaný „navy“ styl typické? Jsou to samozřejmě pruhy všech možných šířek. Dále také výraznější kovové knoflíky, široké límce imitující námořnickou uniformu, šátky a samozřejmě uvolněnost, která k letnímu období patří.

Pruhy a barvy

Pro „marine“ styl jsou typické tři základní barvy: bílá, modrá a červená. Nejsme ale pod striktní námořnickou přísahou, proto svůj námořnický outfit můžete obohatit o další barvy, které jsou momentálně v kurzu. Základní barvy si budu skvěle rozumět se žlutou, béžovou, zelenou a samozřejmě černou.

A co by vám v letním šatníku rozhodně nemělo chybět?

  • sako s kovovými knoflíky, ideální bílé nebo tmavomodré
  • trička a halenky s lodičkovým výstřihem
  • úzká sukně nad kolena
  • vzdušné zvonové sukně a šaty
  • široký klobouk

Zleva: šaty Lindex, zelené triko s kogtvou Takko, pruhovaný top H&M, krátké triko New Yorker
Zleva: šaty Lindex, zelené triko s kogtvou Takko, pruhovaný top H&M, krátké triko New Yorker.

Vyplatí se i triko s dlouhým rukávem…


Zleva: triko s nápisem New Yorker, černobílé pruhované triko New Yorker, pohodlné bavlněné triko s.Oliver, volná košile s.Oliver.

Stylové šaty na pláž i do společnosti


Zleva: námořnické šaty H&M, dlouhé letní šaty Lindex, sexy mini šaty s.Oliver.

Ani ránu bez krátké sukně!


Zleva: úzká sukně Ann Christine, červená skládaná sukně New Yorker, pohodlná sukně nad kolena Lindex, modrá skládaná sukně New Yorker, pružná mini New Yorker, obepnutá sukně s úzkými proužky Takko.

Klobouky i letos frčí


Zleva: široký klobouk s modrými pruhy H&M, opásaný stylový slamák s.Oliver, elegantní černobílý širák Lindex.

Námořnická flotila letních tašek


Zleva: námořnické boty a plážová taška s.Oliver, světel modrá taška s pruhovanými bočnicemi Deichmann, modročervenobílá kabelka Deichmann, pruhovaná kabela s.Oliver.

Lehký krok v „navy“ obuvi


Zleva: červenobílé plátěnky s provazovou podrážkou Deichmann, modrobílé baleríny CCC, pláťěnky s gumou za patou New Yorker, námořnické baleriíny s hnědým lemem Deichmann, elegantní espadrilky Deichmann, bílé asymetricky prošívané plátěnky New Yorker.

Nezapomeňte na doplňky


Zleva: modrobílý náhrdelník na laně s.Oliver, námořnický náhrdelník H&, sluneční brýle New Yorker, pruhovaný šátek s.Oliver, náhrdelník s kameny v barvách moře Takko.