FACESTARŽivotní stylMYSLETE NA ZDRAVÍ VČAS! CO BY MĚLA VĚDĚT KAŽDÁ ŽENA! TADY JE...

MYSLETE NA ZDRAVÍ VČAS! CO BY MĚLA VĚDĚT KAŽDÁ ŽENA! TADY JE DESATERO INTIMNÍ HYGIENY!

V dnešní době, kdy si můžeme dopřávat teplou sprchu či koupel, kdykoli se nám zachce, a čistota je pro nás zkrátka samozřejmostí, nebývá problém nedostatečná hygiena. Přesto bychom my ženy právě v oblasti intimní hygieny měly dbát na správné návyky.

V dnešní době, kdy si můžeme dopřávat teplou sprchu či koupel, kdykoli se nám zachce, a čistota je pro nás zkrátka samozřejmostí, nebývá problém nedostatečná hygiena. Přesto bychom my ženy právě v oblasti intimní hygieny měly dbát na správné návyky.

Desatero intimní hygieny?

1. Vyhněte se nezdravému životnímu stylu. K rozšíření vaginálních infekcí napomáhá i stres. Žena, která dbá na celkovou tělesnou i duševní pohodu, se může vyhnout mnoha problémům a komplikacím.

2. Pokud možno omezte nošení těsného spodního prádla a kalhot a oblečení z umělých materiálů. Upnuté džíny a lesklé umělé prádlo může sice působit sexy, ale svou neprodyšností pomáhá rozmnožování nežádoucích bakterií a narušuje přirozenou ochranu intimních partií.

3. Omezte cukry. Ty jsou totiž výbornou výživou pro bakterie a kvasinky, které nejčastěji vaginální infekce způsobují.

4. Používejte šetrné přípravky přímo určené pro intimní hygienu. Přípravky Lactacyd Pharma pomáhají udržovat přirozenou hladinu pH (měla by se pohybovat mezi hodnotami 3,8 až 4,5) v intimních partiích.

5. Dbejte na to, abyste si v intimních partiích udržovaly zdravou mikroflóru, která infekcím zabraňuje. Přípravky Lactacyd Pharma obsahují také kyselinu mléčnou, která pomáhá tvořit přirozené prostředí pro lactobacily.

and and

6. Docházejte na pravidelné gynekologické prohlídky. Včasným odhalení problému lze předejít vážným problémům.

7. Informujete se v lékárnách o nové řadě klinicky testovaných přípravků Lactacyd Pharma. Od běžných přípravků pro intimní hygienu se liší svým terapeutickým účinkem. Nepodceňujte skutečnost, že ženy v různých obdobích života mají specifické potřeby, a potřebují tudíž přípravky, které jsou jim vyrobené na míru.

8. S používáním přípravků pro intimní hygienu je třeba začít již v době dospívání, kdy se dostaví první menstruace. Pro dospívající dívky je ideální Lactacyd Pharma Senzitivní. Má velmi šetrné složení a nepodráždí ani tu nejcitlivější pokožku.

9. Věnujte zvýšenou péči intimní hygieně v období těhotenství. Lactacyd Pharma s antibakteriální přísadou vás ochrání před bakteriemi, které mohou ohrozit i plod a jejich výskyt v těhotenství je velmi pravděpodobný.

and and

10. Nezapomínejte na důležitost správné intimní hygieny i v pozdějším věku. Snížení hladiny ženského hormonu estrogenu způsobuje vysušení a ztenčení pokožky v intimních partiích. Lactacyd Pharma Hydratující obsahuje unikátní složku L2G-complexTM, která chrání a zároveň obnovuje přirozenou míru vlhkosti.
 

Související články