FACESTARTechnikaMULTIMEDIÁLNÍ ŠAMPIÓN MEZI SMARTPHONY

MULTIMEDIÁLNÍ ŠAMPIÓN MEZI SMARTPHONY

 

 

Nový smartphone nese název MEIZU MX4 Pro a představuje ideální řešení pro fanoušky dokonalé multimediální zábavy na každém kroku. Jedinou nevýhodou je omezený počet kusů, který se na českém trhu objeví – distributor proto doporučuje, aby milovníci super kvalitních technologických novinek s koupí rozhodně neváhali.

and

Multimediální novinka MEIZU MX4 Pro je k dostání za 13 990 Kč.

Smartphonu dominuje velký displej 2K s dokonalou ostrostí obrazu, přirozeným zobrazením barev a super jemným ovládáním. Rychlý a hladký chod aplikací zajišťuje aktuálně nejvýkonnější procesor na trhu. Díky energetické šetrnosti a vysokokapacitní baterii vydrží MEIZU MX4 Pro i při maximálním vytížení až 1,5 dne.

Širokému multimediálnímu využití smartphonu v profi kvalitě dominuje fotoaparát Sony 20,7 Mpx, který pořizuje perfektní fotografie a zvládne natáčení videí v nejvyšším rozlišení digitálního obrazu 4K. K selfie fotkám nebo telefonování po Skype se dá využít 5 Mpx přední fotoaparát. Díky tomuto skvělému vybavení už speciální fotoaparát s kamerou prostě nepotřebujete – se smartphonem MEIZU MX4 Pro si absolutně vystačíte. Třešničkou audiovizuální hostiny je křišťálově čistý zvuk.   

K dokonalosti dovedlo MEIZU i zabezpečení – MX4 Pro disponuje čtečkou otisků prstů mTouch. Tato technologie umožňuje odemčení smartphonu za 0,5 sekundy, problém nejsou ani vlhké prsty. Uživatelské prostředí je u tohoto výrobce tradičně příjemně jednoduché, bez zbytečných triků a jeho design minimalistický, přehledný, ale barevně hravý. Tak co na něj říkáte? Doporučujeme rozhodně otestovat!

Související články