Mop, který z vytírání udělá skvělý zážitek

Existují výjimky, ale většina z nás úklid zrovna nemusí. Snažíme se všemožně vymyslet, jak si ho zpříjemnit nebo ulehčit. Ideálně aby někdo tu otravnou práci udělal za nás. Budete se divit, ale nemusíte měsícně vydávat tisíce za paní na úklid, abyste se cítily spokojeně a v uklizeném prostředí.

Stačí si pořídit pomocníka, který z téhle práce udělá požitek. Třásňový rotační mop od Viledy dokáže ještě víc.

and

Nová vylepšení

Dostalo se mu tolik vylepšení, že ho můžeme brát jako novinku. Mop Easy Wring and Clean TURBO má jedinečnou hlavici, která kombinuje dva druhy třásní a umožňuje vyčistit i tu nejodolnější špínu jedním tahem. Bílé třásně ze 100 % mikrovlákna zaručují snadný úklid a skvělou absorpční schopnost. Červené třásně jsou zase vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který dokonale vyčistí i tu nejodolnější špínu a zároveň se nemusíte bát sebemenšího poškrábání podlahy. Mycí návlek můžete prát v pračce až na 60°C a nebo jej snadno vyměnit za nový. Trojúhelníkový tvar nástavce navíc zajistí snadný úklid v rozích a teleskopická tyč se díky volitelné délce přizpůsobí každé hospodyňce. 

Zdokonalení se dočkala i konstrukce kbelíku Easy Wring and Clean TURBO. Kbelík je nově pro lepší stabilitu a snazší manipulaci vybaven podélnou rukojetí. Pro pohodlnější a intuitivní vyprazdňování je také vylepšen o čelní otvor. Velkou výhodou při přenášení v domácnosti je i jeho snížená hmotnost – odteď můžete do úklidu hravě zapojit i děti.

and

A ještě něco navíc

Tím výhody nového rotačního mopu od Viledy nekončí. Díky vysoce praktickému pedálu vám odpadne námaha při ždímání. Stačí jednoduše sešlápnout a Easy Wring and Clean TURBO vyždímá mop do poslední kapky za vás. Díky tomu je vhodný také pro seniory, kterým již pohyb přece jen dělá problémy. Chytrý tvar ždímače navíc zabrání vyšplouchnutí vody mimo kýbl. Nemusíte se tak obávat kaluží všude kolem.

Mop Easy Wring and Clean TURBO je vhodný na všechny typy tvrdých podlah a k dostání je v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů za 949 Kč.

Více informací najdete na www.vileda.cz.