Móda na párty i do práce: Zkuste originální vánoční svetry!

Ukažte svou vánoční náladu i svým šatníkem. Tyhle nápadité svetry si jistě zamilujete! Tamsin, Zoot

Vánoce se nezadržitelně blíží. Taky už si začínáte užívat jejich atmosféru? Prozařte jimi i svůj šatník! Jak? Pomocí těch nejkrásnějších vánočních svetrů, u nichž výrobci fantazii meze nekladou.

V hlavní roli: Roztomilost

I když jsou sobi symbolem amerických Vánoc, k nám už si díky svojí roztomilosti cestu našli také. Nejčastěji jde o Rudolfa s červeným čumákem, který je v popředí Santova spřežení. Nechcete-li soba, roztomilých variant je daleko víc, neméně roztomilí jsou také třeba tučňáci.

Sobi sice patří k Santovi a ne Ježíškovi, ale přesto se u nás pro svou roztomilost těší velké oblibě! F&F

Pro odvážné

I vánoční svetry mohou mít značně extravagantní nádech. Symboly, vzory, nečekaná spojení. To všechno v obchodech najdete. Uznejte… dinosaurus se světýlky je skutečně originálním obrázkem na vánoční oblečení. Ale proč ne! V takovém svetru vás zaručeně nikdo nepřehlédne a ještě s ním ukážete svůj smysl pro vtip.

Nebojte se vyčnívat! S těmito vánočními svetry se v davu opravdu neztratíte. H&M

Ozdobte se stromečkem

Ozdobený stromeček nechybí snad v žádné domácnosti, která slaví klasické Vánoce. Mějte ho už o adventu na svém svetru. Rozesmátý, s bambulkovými ozdobami nebo jakýkoliv jiný… vše je v tento kouzelný čas plný veselí povoleno.

Stromeček je jedním z nejdůležitějších symbolů Vánoc, to je jasné. Wayfarer, H&M, Tamsin

Inspirace ze severu

Nepotrpíte-li si na obrázky, pak se vám jistě zalíbí svetry s norskými vzory. Ty jsou na zimu naprosto ideální a trendy. Navíc v sobě skrývají kousek severské historie.

Norské vzory vycházejí z historie, moderní jsou ale i dnes a k zimě už prostě patří. H&M, Tamsin, Wayfarer

V jednoduchosti je krása

A že ani norské vzory pro vás nejsou tím pravým svetrovým? Nevadí, naladit svůj šatník do Vánoc nemusí nutně znamenat stromečky, zvířata ani ozdobičky. Decentní hvězdy nebo velkou sněhovou vločku můžete nosit celou zimu a budou zajímavými detaily vašeho outfitu.

Uznáváme, že pro každého rozesmáté obrázky na vánočních svetrech nejsou. Ale tyhle decentní kousky si zamiluje snad každý. Glami, Zoot