FACESTARŽivotní stylMOBILNÍ DÁMSKÁ JÍZDA: DÁTE PŘEDNOST MODRÉMU TOPAZU NEBO ZELENÉMU SMARAGDU?

MOBILNÍ DÁMSKÁ JÍZDA: DÁTE PŘEDNOST MODRÉMU TOPAZU NEBO ZELENÉMU SMARAGDU?

 

 

Nejnovější smartphony jsou již tento od přechozího týdne k dostání v nových barvách. Kromě provedení černý safír, bílá perla a zlatá platina se začíná prodávat také modrý topaz a zelený smaragd.

 „Galaxy S6 v modré barvě je ideální módní doplněk pro toho, kdo má svůj styl a hledá k jeho dotvoření živé, expresivní a výrazné barvy. Zelený Galaxy S6 edge se hodí spíše pro ty zákazníky, kteří hledají něco zajímavého, promyšleného a zároveň originálního,“ říká Roman Šebek, ředitel divize mobilních zařízení společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodává: „Chceme našim zákazníkům nabízet skutečně jedinečné smartphony, které kombinací perfektního designu a chytrých funkcí doplní jejich každodenní život v současném mobilním světě.“

Skvostný modrý topaz

and

Výrazný a současně jemný modrý odstín je jednou z nejvíce módních barev letošního roku. Podle předního institutu pro barevné trendy a prognózování Pantone jsou čtyři odstíny modré (akvamarín, mořská modř, klasická modř a temná modř) zahrnuty mezi top 10 odstínů, které vévodí paletě barev Spring 2015 pro módní a návrhářský průmysl.

Co o vás tato barva vypovídá:

„Lidé, kteří se rozhodnou pro smartphone Samsung Galaxy S6 v barvě modrý topaz, jsou s největší pravděpodobností sebevědomí, puntičkářští, vybíraví, citliví, nároční a intuitivní. Jas modré barvy přitahuje ty, kteří vědí, co chtějí,“ říká britská psycholožka dr. Donna Dawson.

Uhrančivý zelený smaragd

and

Nejnovější provedení zelený smaragd je zářným příkladem designu, jehož filozofie je založená na myšlence „krásy snoubící se s účelností“. Zelená barva představuje nový život či nové začátky a je úzce spojená s tématem přírody.

Co o vás tato barva vypovídá:

„Lidé, kteří si zvolí zelenou, bývají harmoničtí, loajální, pracovití, čestní, shovívaví a mají zájem o ostatní. Aspirují na to být dobrými občany s vysoce vyvinutým smyslem pro morálku a s touhou po jednoduchosti. Zelená představuje také nový život a nové začátky, čímž vzbuzuje naději a obnovenou vitalitu a energii v lidech. Zprostředkuje přívětivost a napojení na druhé. Zároveň snižuje pocit neklidu – proto když jsou lidé ve stresu, často hledají klid v přírodě,“ vysvětluje Donna Dawson.

Tak který drahý kámen to bude, topaz nebo smaragd? Cena smartphonů Galaxy S6 a S6 edge začíná na 19 799 Kč.

Související články