FACESTARŽivotní stylMILUJETE KÁVU? VYZKOUŠEJTE SI DOMA PŘIPRAVU TÉ PRAVÉ ITALSKÉ, NENÍ TO ZASE...

MILUJETE KÁVU? VYZKOUŠEJTE SI DOMA PŘIPRAVU TÉ PRAVÉ ITALSKÉ, NENÍ TO ZASE TAKOVÁ VĚDA!

Správná příprava italské kávy

Správná příprava italské kávy

Není divu, že právě v Itálii má kořeny výroba nejlepších kávovarů, které zaručí, že příprava nápoje bude probíhat správným způsobem, káva nebude příliš silná a trpká, ani vodová. Jejich konstrukce vychází z dlouhé tradice přípravy kávy v kavárnách a díky těmto přístrojům si dnes můžeme vynikající kávu vychutnávat i v pohodlí svého domova. Značka Saeco se může chlubit právě italskými kořeny, dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi v přípravě kávy. Již v roce 1985 představila první plně automatický kávovar pro domácnost na světě. Saeco nabízí velmi širokou škálu modelů, z nichž si každý může vybrat ten „svůj“. Můžete si pak doma vychutnávat právě takovou kávu, jakou máte nejraději. Například kávovar Saeco GranBaristo s řadou nejnovějších patentovaných technologií umožňuje nastavení do nejmenšího detailu. Saeco Moltio se pyšní velmi jednoduchou obsluhou, a přitom si můžete doslova pohrát s kávovými chutěmi. Saeco Minuto je kompaktní kávovar, který vám kdykoli připraví oblíbené espresso i krémově mléčné potěšení.

Všechny tyto kávovary obsahují keramický mlýnek s dlouhou životností a tichým chodem, který můžete nastavit na různé stupně jemnosti mletí i dvoukomorová mléčná karafa, díky níž připravíte bezchybné capuccino či latte.

and

Kávovar se zárukou vrácení peněz do 90 dnů

Kávovary Saeco si nyní můžete bez rizika doma vyzkoušet a přesvědčit se o jejich kvalitě. Pokud koupíte kávovar Saeco v období od 1. 10. 2014 do 31. 1. 2015, můžete ho v rámci akce „Záruka vrácení peněz 90 dnů“ vrátit, pokud vám z nějakého důvodu nebude vyhovovat. Více se dozvíte na www.saeco-espresso.cz a www.philips.cz.

 

Související články