FACESTARKulturaMAMINY CUP 2015: DALŠÍ ROČNÍK AKCE ŠITÉ NA MÍRU VŠEM MODERNÍM MAMINKÁM...

MAMINY CUP 2015: DALŠÍ ROČNÍK AKCE ŠITÉ NA MÍRU VŠEM MODERNÍM MAMINKÁM SE BLÍŽÍ. PŘIDEJTE SE TAKY!

 

 

Akce nejen pro maminky

Festivalu pohybu a zdravého životního stylu Maminy Cup 2015, který se uskuteční 20. 6. 2015 v areálu ZŠ Jeseniova v Praze, se může zúčastnit každá žena i s celou rodinou nebo s kamarádkami. Dopolední i odpolední program je sestaven z atraktivního mixu různých pohybových aktivit, soutěží, novinek fitness i blahodárné relaxace. Ambasadorkou této akce je Eva Šebrlová, výborná sportovkyně, maminka dvou dětí a manželka světové špičky v desetiboji, Romana Šebrleho.

Maminky budou mít možnost zacvičit si s Pavlou Rožumberskou nebo Hankou Kynychovou. A pokud vás napadá otázka, kam s dětmi, když si budete chtít třeba zacvičit, hoďte obavy za hlavu. Akce rovněž nabízí maminkám hlídání dětí s bohatým sportovně herním programem. Startovné je 500 Kč a pro děti a doprovod je vstup volný. Více informací o akci naleznou zájemkyně na stránkách www.maminycup.cz.

and

Zdravý životní styl není jen trend

Vyvážený životní styl podporuje i Program Plus pro Vás od Nestl, proto se stal hlavním partnerem akce. „Společnost Nestlé dlouhodobě podporuje vyvážený životní styl. Právě proto je nám akce Maminy Cup velmi blízká,“ říká Tereza Vlčková, manažerka projektu Plus pro Vás od Nestlé. „Naším partnerstvím chceme zdůraznit význam pohybu, který je spolu s vhodným jídelníčkem základem vyváženého životního stylu nejen maminek.“

Program Plus pro Vás od Nestlé přináší na svém internetovém portálu zajímavé informace, nápady a tipy doplněné radami a komentáři předních specialistů a odborníků z oblasti výživy, pohybu, ale také odpočinku. Přímo na akci Maminy Cup 2015 budete moci tento program lépe poznat a dozvědět se o vyváženém životním stylu více.

S Plus pro Vás spolupracujeme opakovaně a rádi. Máme totiž společné cíle – motivovat maminky k pohybu a aktivnímu způsobu života. Letos se akce uskuteční poprvé v Praze. Těší nás rostoucí zájem maminek o pohyb a zdravý životní styl. dodává zástupkyně realizačního týmu akce Maminy Cup 2015, Mgr. Jana Kastnerová.

Ještě zbývá více než týden na přípravu. Protáhněte tedy svaly a připravte tělo i mysl pro příjem nových informací, životní inspirace a zábavy. 

Související články