FACESTARMódaMagická a elegantní móda v barvách podzimu z kolekce ORSAY

Magická a elegantní móda v barvách podzimu z kolekce ORSAY

Taková je nejnovější zimní kolekce ORSAY! Vznikla pro potěšení z lesku večírků a výjimečných chvil. Romantické látky, krajka, šifón a tyl zaručí, že se budete v tomto ročním období cítit fantasticky. 

S ušlechtilými pleteninami a moderními tvídovými střihy se nemusíte vzdávat stylového looku ani během mrazu. Legendární tvíd je tím největším trendem v nové kolekci. Návrháři značky se nechali inspirovat pařížskou elegancí a kombinovali ho s žakárovými halenkami a moderními kabelkami z nejrůznějších materiálů. 

Od klasiky po bordeaux

V řadě Parisian Elegance nechybí ani kardigany a barety, které jsou pro nenucený pařížský look tolik typické. V barevné škále převažují klasická černá a bílá, kterou stylově proniká odstín bordeaux. V těchto outfitech se budete cítit jako pravá nositelka francouzského stylu a šarmu.

zdroj: ORSAY

Pro milovnice cestování v čase je připravena řada 80’s Love. Kontrast živých barev – tyrkysové a hořčicově žluté – vykouzlí všem milovnicím módy úsměv na tváři. Pro ty, kteří touží po ještě hlubších emocích, je připravena kolekce Victorian Romance – smyslný, svůdný a ženský trend s červeným květovaným potiskem v hlavní roli. Hra plná elegantních detailů a rockandrollového stylu, plná krajek, volánků a úžasných průhledných prvků.

zdroj: ORSAY
zdroj: ORSAY

Pro sváteční večeře a novoroční akce jsou ideální flitrové šaty a další zářivé „“perličky““ z kolekce pro speciální příležitosti. Prosinec je snad ten nejvhodnější měsíc pro nošení brokátu a lesku – a čím více, tím samozřejmě lépe.

Pro ty, kteří touží po ještě hlubších emocích, je připravena kolekce Victorian Romance – smyslný, svůdný a ženský trend s červeným květovaným potiskem v hlavní roli. Hra plná elegantních detailů a rockandrollového stylu, plná krajek, volánků a úžasných průhledných prvků.

zdroj: ORSAY

Značka ORSAY připravila na konec roku ještě jedno módní překvapení – exkluzivní kolekci Premium, která v sobě spojuje eleganci a luxus. Prim v ní hraje materiál, který je jako utkaný z dívčích snů – smyslně lesklé hedvábí. Vše pro hedvábně krásný a kouzelný efekt! 

Související články