FACESTARŽivotní stylLYŽOVÁNÍM V PAZNAUNU ZAČÍNÁ SEZÓNA! MILOVNÍCI FREERIDU A RODINY S DĚTMI SI...

LYŽOVÁNÍM V PAZNAUNU ZAČÍNÁ SEZÓNA! MILOVNÍCI FREERIDU A RODINY S DĚTMI SI PŘIJDOU NA SVÉ!

Galtür – středisko zimních sportů budoucnosti

Galtür – středisko zimních sportů budoucnosti

První vzdušné lázně v Tyrolsku v nadmořské výšce 1.600 metrů představují koncepci zimních sportů budoucnosti – mnohokrát oceněný Silvapark. V lyžařské aréně Galtür si vyzkoušíte nejrůznější zimní sporty v šesti sektorech. Tato mnohostranně zaměřená oblast nabízí opravdu velkou rozmanitost, kterou určitě ocení celé rodiny. Galtür zahajuje zimní sezonu se spoustou muziky při akcích „Ramasuri Snow Weekend“ & „Lyžařská zábava hit rádia Ohr“ od 5. do 7. prosince 2014.

and

Kappl a See – rodinné hotspoty v údolí Paznaun

Děti si obzvláště přijdou na své v rodinných hotspotech Kappl a See, kde nikdy není nuda a potřebám malých lyžařů je zde vše perfektně uzpůsobeno. Zahájení sezóny v Kapplu „Interchalet Ski Opening“, kterého se tradičně účastní stovky lidí, se bude líbit i snowboardistům a freeriderům. Bohatý program si můžete užít od 12. do 14. prosince 2014. Také pro malé návštěvníky je v zážitkovém parku Sunny Mountain zaručena spousta zábavy s celou rodinou.

and

Šarmantní obec See dýchá skutečnou zimní idylou. Přímo z centra obce vyveze zimní sportovce komfortní kabinová lanovka až na perfektně upravené sjezdovky. V lyžařské oblasti See bude v sezóně 2014/2015 zprovozněna nová osmimístná lanovka na jednom oběžném laně. Lyžařská oblast tak bude rozšířena o dalších osm kilometrů sjezdovek a velmi unikátní terén pro fanoušky hlubokého sněhu a příznivce variantních sjezdů volným terénem. Takže kdo si myslí, že zná v téhle lyžařské oblasti už každý kout, může se již od 19. prosince 2014 vydat na skisafari a objevovat nové sjezdy. Více informací naleznete zde!

and

and

and

and

 

Související články