FACESTARBydleníLUXUS NA BŘEHU VLTAVY OD PŘEDNÍCH PRAŽSKÝCH BYTOVÝCH NÁVRHÁŘŮ

LUXUS NA BŘEHU VLTAVY OD PŘEDNÍCH PRAŽSKÝCH BYTOVÝCH NÁVRHÁŘŮ

 

 

Váš byt jako místo té nejbáječnější dovolené

Byt číslo 209 navrhlo věhlasný Ateliér Kunc, a to v severském stylu. Právě severské, čisté linie jsou pro toto studio tak typické. Zakladatel studia mladý architekt absolvoval VŚUP u věhlasné Evy Jiřičné, ještě před tím se stal truhlářem a právě jeho vztah ke dřevu je v interiérech, které jeho ateliér navrhuje, jasně patrný.  „U každého bydlení je klíčovým kritériem kvality lokalita,“ říká Michal Kunc. „V případě Rezidence Vltava jde o spojení skvělé dostupnosti do centra, přírody, která stavbu obklopuje, i kvalit tradiční ‚městské‘ čtvrti. V konceptu bytu, který jsme připravili, se toto vše odráží,“ sdělil Michal Kunc.

Heslem tohoto ateliéru je, že „Váš dům má připomínat místo, kde trávíte dobrou dovolenou“, což se mu daří skvěle dodržovat. Vzorový byt v Rezidenci Vltava upoutá chytrým řešením osvětlení, velmi pohodlným posezením v obývacím pokoji, chytrými úložnými prostory a velmi zajímavými odkládacími plochami.

Bydlení jako v klícce

Zařízení dalšího bytu rezidence je dílem studia Creacter. Toto studio vytváří interiéry vzdušné, světlé, moderní a plné zajímavých bytových doplňků. Vzorový byt v Rezidenci Vltava nabízí tři pokoje, každý z nich je zařízen opět pohodlně, ale originálně a přitom útulně. Použity jsou příjemně vypadající koberce, v bytě najdeme mnoho šikovných polic, spoustu míst na sezení.

Ačkoliv jde o byt navrhnutý předním studiem, přesto si v něm můžeme užít pohodlí a nepůsobí nijak studeně: „„Návrhům a realizacím luxusních rezidenčních projektů se věnujeme dlouhodobě,“ řekl architekt studia Michal Berešík. „Na základě úzké spolupráce s investorem Horizon Holding jsme v Rezidenci Vltava dostali skvělou příležitost navrhnout interiér třípokojového bytu v nadstandardním provedení. Vystoupením z výtahu do hlavního obývacího prostoru se dostáváme přímo do srdce bytu. Čistý interiér a rafinovaně řešené detaily harmonicky souzní s podmanivým výhledem na řeku a rozehrávají emoce. Zhmotnili jsme tak jedno z klíčových hesel projektu – Elegance nad řekou.“

Luxusní bydlení nedaleko stanice metra a kousek od centra Prahy bude dokončeno letos v létě. Dohromady bude nabízet 105 bytů. Projekt získal Cenu architektů v soutěži Realitní projekt roku. 

and

Související články