FACESTARReceptyLÉTO SE BLÍŽÍ! NEJVYŠŠÍ ČAS MAKAT NA POSTAVĚ V BIKINÁCH. JAK ZAČÍT...

LÉTO SE BLÍŽÍ! NEJVYŠŠÍ ČAS MAKAT NA POSTAVĚ V BIKINÁCH. JAK ZAČÍT OD NULY?

 

 

Nepřepalte začátek

Trápí vás nějaká ta nedokonalost vaší postavy a chtěli byste na ní začít pracovat? Pak právě nyní máte nejvyšší čas, i od urputného cvičení totiž nečekejte zázraky na počkání. Pojďme si zopakovat, jaké jsou zásady pro všechny, kdo s pohybem a cvičením začínají. V první řadě nepřepalte začátek. Začněte pěkně zvolna, rozhodně necvičte každý den! První týdny se doporučuje maximálně aktivita dvakrát až třikrát týdně. Nestanovujte si přehnané cíle a nebuďte tedy zklamáni, že se výsledky nedostaví během chvíle. Cíle byste si měli zvolit měřitelné, ale ne přehnaně optimistické. Po cvičení nezapomeňte na protažení.

Odměňujte se chytře

Cvičení si můžete za pomoci někoho zkušeného zpříjemnit třeba tím, že se budete snažit zcela speciální akrobatické cviky, kterými pak můžete oslňovat okolí. Nemusí to být rovnou salto, ale třeba se zkuste naučit švihem vstát z lehu. Ke cvičení využívejte hlavně vlastní hmotnost. Zejména pro ženy jsou tyto cviky vhodnější. Nezapomínejte se odměnit. Ne sice něčím sladkým, ale třeba tím, že zajdete na slibný film, nebo třeba na masáž, či do vířivky.

Nechte se motivovat vstupem zdarma

Za cvičení ve fitness centrech můžeme utratit nemalé sumy. A i to může fungovat jako výmluva, proč nejít. Díky žvýkačkám Airwaves už ale výmluvy hledat nemusíte, protože s nimi můžete soutěžit o jednu z 500 kartiček Multisport Benefit, díky kterým budete míst vstup do více jak 700 sportovišť po celé České republice zdarma. Jak na to? Zakupte si dva (nebo klidně více) balíčky žvýkaček, zaregistrujte se na stránkách www.airwaves.cz, zadejte kód z účtenky od žvýkaček a zodpovězte snadnou otázku. A s trochou štěstí je kartička pro měsíční bezplatné sportování vaše!

and
,

Související články