FACESTARKulturaLÉTO BUDIŽ POCHVÁLENO, SEZÓNA FESŤÁKŮ SE BLÍŽÍ! NA KOHO SE LETOS MŮŽEME...

LÉTO BUDIŽ POCHVÁLENO, SEZÓNA FESŤÁKŮ SE BLÍŽÍ! NA KOHO SE LETOS MŮŽEME TĚŠIT?

 

 

Festivaly máme u nás velmi rádi. Každé léto u nás proběhne více jak 200 festivalů, nejrůznějšího zaměření a velikosti. Každý letní víkend si můžete vybírat z mnoha míst, kam lze vyrazit. Mnoho festivalů je rockových, folkových, ale také tanečních, nebo alternativní hudby.

Na festival i s dětmi

Velmi potěšující je, že mnohé festivaly začínají myslet také na děti, pro které připravují nejrůznější dětské koutky a zóny, které jsou stranou toho největšího festivalového rámusu. O děti se vám někde postarají, nebo se zde samy zabaví. To jistě potěší všechny mladé rodiny, které by rády absolvovaly hudební zážitek společně, nebo prostě nemají hlídání. Pochopitelně, že třeba na festival, který je pouze přes noc a hraje se zde techno, určitě nemá smysl děti tahat, ale koná se hned několik festivalů mainstreamových, kam se s ratolestmi nemusíte bát zavítat.

Na Sázava Festu jsou děti vítáni

Například na festivalu Sázava Fest, který se koná 30. července a 1. srpna (což je mimochodem jeden z termínů, kdy se se pořádá festival nejlépe, protože většinou neprší) připravují tzv. Family zónu, kde jsou děti vítány. Děti se zde vyřádí v relaxační a zábavné zóně, ale na své si přijdou také maminky, které se zde mohou nechat zkrášlit.

Support Lesbians s neobvyklou zpěvačkou

Sázava Fest se letos bude konat v lesoparku ve Světlé nad Sázavou, ti, kdo si pamatují na osmdesátky si letos budou moci zavzpomínat při koncertu Alphaville, z českých kapel vystoupí Tomáš Klus, Mig 21, Tata Bojs, Wohnout, Vypsaná Fixa, Škwor, Xindl X, Kamil Střihavka, nebo legenda Václav Neckář. Vystoupí také Support Lesbians se neobvyklou zpěvačkou, herečkou Ivou Pazderkovou

Související články