Letní detox pro vaše tělo: Zkuste peeling

Girl with a towel on her head and body taking care of her fingernails

Přichází čas zbavit pokožku nežádoucích odumřelých buněk. Peeling by sice v kosmetické rutině neměl chybět celoročně, ale v létě je touha po krásné pokožce ještě naléhavější. My jsme objevily ten, který je navíc obohacen o himalájskou sůl. 

Mýt či oplachovat?

Umýváte si pokožku těla podobně jako např. ruce nebo vlasy? Děláte chybu. Očista těla by měla být šetrným a příjemným každodenním rituálem. Místo intenzívního mytí je tedy vhodné šetrné oplachování nebo lázeň.

Při ranním nebo večerním sprchování pokožku nejprve zvlhčíme a následně opláchneme proudem teplé vody o střední intenzitě. Tím odstraníme drobné nečistoty. Teprve poté použijeme jemné mýdlo nebo tělový šampon, který jemně rozetřeme a důkladně opláchneme. Poté pokožku vysušíme a naneseme tělové mléko nebo krém.

Masážní peeling s himalájskou solí SynCare má čisté, přirozené složení a certifikát CPK BIO.

Dopřejte si jemný masážní peeling s himalájskou solí SynCare. Má čisté, přirozené složení a certifikát CPK BIO.

Solné mikro krystalky prokrvují pokožku, kterou na povrchu jemně obrušují a šetrně zbavují nečistot i zrohovatělých zbytků kůže. Výborné masážní vlastnosti zaručuje jedinečná kompozice meruňkového a babasu olejů s bambuckým máslem. SynCare tělový peeling zjemní a vyhladí pokožku a provoní tělo jemnou přírodní vůní propolisu. Je ideálním přípravkem pro příjemnou masáž, spojenou s relaxační očistou těla.

Až na vrcholky hor

Himálajská sůl se těží se v paňdžábském regionu v Pákistánu pod Himálajemi. Na rozdíl od klasické stolní soli má slabě narůžovělou barvu a natrpklou chuť, což je dáno malým obsahem solí hořčíku. Himálajská sůl patří k solím druhohorním a řadí se k starým typům halitů. Využívá se nejen v potravinářství, ale pro svoje vlastnosti také v kosmetice.