FACESTARŽivotní stylKRÁSNÁ ZPRÁVAŘKA DENISA JEŘÁBKOVÁ UŽ ZNÁ POHLAVÍ DÍTĚTE! S PŘÍTELEM VZALI NÁKUPY...

KRÁSNÁ ZPRÁVAŘKA DENISA JEŘÁBKOVÁ UŽ ZNÁ POHLAVÍ DÍTĚTE! S PŘÍTELEM VZALI NÁKUPY ÚTOKEM

 

 

and

A všichni rodiče, kteří už si fází příprav prošli, dobře vědí, že toho není málo. „Je skvělé, že jsme měli možnost vybrat vše na jednom místě. Nedovedu si s naším vytížením představit, že běháme po několika různých obchodech. Stále hlásím zprávy, do toho se chystáme na velké stěhování, máme doma tři psy a dvě kočky…,“ a vypadalo to, že by Denisa mohla pokračovat s výčtem povinností, které jim v chození po nákupech brání.

„Bude to náročné, ale věřím, že to zvládneme. Tak prostě vstanu v pět, vyvenčím psy, vrátím se domů, nakojím… a tak pořád do kola,“ žertovala moderátorka a dodala, že dům plný zvířat byl vždy její sen: „jsem moc ráda, že bude malá vyrůstat se zvířaty. Bude tak mít hezký vztah k přírodě a potažmo i k lidem.“

and

I přesto, že budoucí tatínek běžně nechává veškeré nákupy na Denise, tentokrát udělal výjimku a vyrazil do obchodu společně s ní, aby jí s výběrem všech věcí pomohl. Největší a nejdůležitější položkou byl výběr vhodného kočárku, který bylo třeba po odsouhlasení konkrétního modelu i důkladně vyzkoušet.

„Tuhle událost jsem si nemohl nechat ujít. Je to jeden z kroků, který by podle mě měli udělat partneři společně. Tím spíš u nás, kdy si bude Denisa několikrát do měsíce odbíhat do práce, a procházky s kočárkem budou na mě,“ prozradil Martin, který bude s malou doma v době, kdy bude Denisa sedět za zpravodajským pultem.

Pro prvorodičku není snadné vybrat výbavu pro dítě, protože si ještě nedokáže úplně představit, jak je dítě velké, jak se s ním manipuluje jak se pokládá do postýlky a jednoduše ho ještě nemá “osahané“. Na to jsou v Trendy Baby připraveni a mají k dispozici panenku, která vskutku věrně napodobuje právě narozené miminko. Denisa s Martinem si tak měli možnost vyzkoušet první den se svou dcerkou nanečisto a užili si u toho hodně zábavy.

and

and

and

 

Související články