Král zoomu jménem Huawei Mate 40 Pro. Co všechno dokáže jeho objektiv?

foto archiv Huawei Mate Pro 40

Dobrý zoom je pro nové smartphony na trhu už samozřejmostí. I když kvůli širokému záběru můžete vždy udělat pár kroků zpět, pouze objektiv se zoomem vám umožní zachytit nejjemnější detaily na budovách, vzdálená a impozantní panoramata nebo nenápadný výraz kamaráda na skupinové fotce.

Zoomování je bohužel také jedním z nejčastějších úskalí mobilních fotoaparátů a pro jejich výrobce zároveň velkou výzvou. Zejména s ohledem na velikost objektivů se zoomem, které potřebují výrobci telefonů minimalizovat tak, aby telefon stále vypadal stylově.

Ale i to jde spojit. Na trhu aktuálně najdete jeden telefon, který tento trend naprosto splňuje. Huawei Mate 40 Pro se může pochlubit nejmodernějším teleobjektivem Periscope, který podporuje 10x hybridní zoom a 50x digitální zoom. Připravili jsme si několik ukázek využití zoomu na smartphonu, který na tuto kategorii klade velký důraz.

Fotky z cest, jaké jste ještě neviděli

Cestování je jednou z věcí, kterou všichni v roce 2021 s očekáváním vyhlížíme. A pokud na cestách rádi fotíte, plnohodnotného zážitku dosáhnete jedině s pořádným zoomem. Pětinásobný optický zoom fotoaparátu Huawei Mate 40 Pro je ideální pro zachycení podrobných detailů, které lze na širokém záběru snadno přehlédnout.

Ať už vás zaujala látka, dlaždice nebo místní řemeslný výrobek, nemusíte se vyhýbat přiblížení předmětu. Neuvěřitelná síla zoomu smartphonu Mate 40 Pro vám pomůže zachytit obrázky, které odhalí další nečekané drobnosti pokaždé, když se na ně podíváte. 

Vstupte do světa přírody

Potenciál zoomu na telefonu Mate 40 Pro oceníte také v přírodě. S desetinásobným hybridním zoomem, využívajícím inteligentní AI od společnosti Huawei v kombinaci se špičkovým hardwarem objektivu, spatříte v korunách stromů nebo ve vysoké tráve věci, které by vám jinak unikly. Přibližte si pestrobarevné peří tropického ptáka nebo klidně vousy domácí kočky a budete žasnout nad neuvěřitelně detailními snímky, které potvrzují dominanci společnosti Huawei ve fotografování přes smartphony.

Neuvěřitelná síla zoomu smartphonu Mate 40 Pro vám pomůže zachytit obrázky, které odhalí další nečekané drobnosti pokaždé, když se na ně podíváte.

Přibližte si celý horizont

Objekty v pozadí panoramat někdy zůstávají zdánlivě skryté a ani běžné přiblížení v takových případech nepomáhá. Ovšem díky ohromujícímu 50násobnému digitálnímu zoomu telefonu Huawei Mate 40 Pro už nemusíte vyrážet do města v dálce – město k vám přijde samo. Důmyslný AI trik od společnosti Huawei udržuje detaily budov ostré a jasné, se všemi světelnými tóny a odstíny večerního šera, které budou kvalitně zachycené i přes úctyhodnou vzdálenost.

Špičková teleobjektivová kamera Periscope modelu Huawei Mate 40 Pro je spojena s prvotřídními technologiemi na všech úrovních hardwaru a softwaru. Průkopnické interakční funkce mezi zařízeními Huawei nabízejí uživatelům z celého světa pohled do blízké budoucnosti, kdy budou všechna zařízení předdefinovaná jako součást širšího a výkonnějšího ekosystému.

Každým dne roste také otevřená a zabezpečená platforma aplikací Huawei AppGallery, se kterou najdete tisíce nejpopulárnějších globálních i místních aplikací. Petal Search, nový oficiální vyhledávač společnosti Huawei, navíc nabízí uživatelům komplexní vyhledávací nástroj pro oblíbené aplikace jako Instagram, Facebook a WhatsApp, stejně jako pro novinky, videa, obrázky, nákupy, letenky nebo místní firmy.