FACESTARBydleníKouzlo dřevěných bedýnek od vína! Poslouží jako nábytek i dekorace

Kouzlo dřevěných bedýnek od vína! Poslouží jako nábytek i dekorace

Valí se vám doma bedýnky od vína či ovoce? Věřte, že vám mohou ještě dobře posloužit. Jde je proměnit v nádherný stylový venkovský nábytek i praktického pomocníka doma! Nevěříte? 

Zajímavé úložné prostory

Zkuste staré bedýnky natřít zředěnou akrylovou barvou. Pořiďte si šablony zajímavých vzorů a vytvořte svůj vlastní design. Vzory namalujte barvou s vysokým leskem a budete překvapeni, jak pěkně budou vypadat. Jakmile barva zaschne, můžete takovou bedýnku použít jako noční stolek, úložnou krabici nebo polici na boty, která se vejde do každé skříně. Několik takových bedýnek poskládaných na sebe se může proměnit i v knihovnu.

Přihrádky na cokoli

Jestliže má bedýnka od vína přihrádky, můžete je využít na ukládání různých věcí. Pověste je na zeď v předsíni a můžete do nich vkládat poštu, nebo můžou posloužit jako odkládací přihrádky na deštníky. Také je můžete pověsit v kuchyni a ukládat do nich vařečky, naběračky a podobné kuchyňské náčiní.

and

Stylové posezení

Z takové bedýnky se dá vytvořit i stylová polstrovaná stolička. Stačí zakoupit menší polštářky nebo podsedáky a položit je na obrácenou bedýnku. Bedýnka samozřejmě musí být dostatečně bytelná. Podsedák můžete k bedýnce přilepit, nebo nechat volně a využití bedýnky tam budete moci změnit. Můžete bedýnku natřít, nebo nechat nenatřenou, ale v tom případě ji dobře obruste, abyste si nezadřeli třísku.

Měkké posezení můžete také vytvořit z vatelínu, který v několika vrstvách k bedýnce připevníte pomocí sponkovací pistole. Vatelín pak pokryjete pevnou látkou a připevníte ji také pomocí sponkovací pistole. Kolem takto vytvořeného čalounění můžete také natlouci kovové cvočky. Jestliže budete bedýnku natírat, musí barva dobře zaschnout, než se pustíte do práce s čalouněním.

Jak využijete svou bedýnku od vína Vy? Napište nám.

Související články