FACESTARBydleníKouzlo chytré domácnosti: Aplikace Smart Home myslí za Vás

Kouzlo chytré domácnosti: Aplikace Smart Home myslí za Vás

Představujeme novou platformu Lidl Smart Home, která snadno propojí elektroniku ve vaší domácnosti. Stačí centrální jednotka a další chytré produkty, které díky ní komunikují.

Na první pohled docela malá a nenápadná krabička to je Centrální jednotka, brána, která se sama k internetu připojuje pomocí ethernetového kabelu. Součástí této krabičky, je mikrofon i reproduktor, rovněž podpora hlasového ovládání pomocí Google Assistant. Prostřednictvím mobilní aplikace lze připojená zařízení jednoduše ovládat. Navíc zařízení se k jednotce připojují bezdrátově pomocí standardu Zigbee 3.0. Právě díky tomu lze připojit zařízení jiných firem, jako například Philips Hue nebo Osram Lightify.

Privátní značky

zdroj: Lidl-online

V nabídce jsou aktuálně LED pásky či žárovky pro různé patice v bílém i barevném provedení ale i stropní nebo nástěnná svítidla.

Dále senzory pohybu, dveřní/okenní snímač, průchozí zásuvka nebo prodlužovačka se třemi 220V zásuvkami a čtyřmi USB od privátních značek Silvercrest a Livarnolux.

Centrální jednotku pořídíte samostatně nebo v sadě se třemi LED žárovkami a dálkovým ovladačem světel.

Smart Home Starter Kit 2

Žárovky podporují 16 milionů barev a navíc lze samozřejmě ovládat odstín bílého světla pomocí mobilní aplikace nebo hlasového ovládání. Dálkový ovladač také slouží k vypnutí/zapnutí, stmívání či výběr teploty bílé barvy.

zdroj: Lidl-online
Díky bezdrátovému standardu Zigbee 3.0 lze produkty integrovat do dalších systémů kompatibilních se Zigbee 3.0 od různých značek a výrobců, jako jsou například Philips Hue a Osram Lightify[/caption]

Související články