FACESTARCestováníKAM ZA SKVĚLOU HUDBOU A JÍDLEM V EVROPĚ? VYBRALI JSME ZA VÁS...

KAM ZA SKVĚLOU HUDBOU A JÍDLEM V EVROPĚ? VYBRALI JSME ZA VÁS TOP FESITVALY

 

 

Kodaň: Cooking 2015 (21. – 30. 8. 2015)

and

Jeden z největších gurmánských festivalů v severní Evropě vám rozšíří povědomí o kodaňské kuchyni. Zúčastněte se kvalitních kulinářských akcí, kde můžete ochutnat gastronomické výtvory michelinských kuchařů, pouličních prodejců rychlých snacků  i začínajících kuchařů. S autobusy Eurolines se do Kodaně dostanete za Promo cenu 1050 Kč.

Stuttgart: Winedorf 2015 (26. 8. – 6. 9. 2015)

and

Více než milion návštěvníků a znalců kvalitního vína již přilákal festival vína Winedorf, kde u 120 stánků můžete ochutnat přes 250 regionálních vín včetně Ryzlinku rýnského a Müller Thurgau. Lidé se do Stuttgartu na Winedorf vrací nejen kvůli lásce k vinné révě, ale také pro široký výběr švábských specialit a německé pohostinnosti.  Do Stuttgartu se dostanete za Promo cenu 950 Kč.

Amsterdam: Amsterdam Woods Festival (28. – 30. 8.2015)

and

Hudební festival ukrytý hluboko v amsterdamském lese bude zahájen nejlepšími hudebními dokumenty a doplněn o vystoupení The Veils, I Am Kloot, Josefa Salvata and Mister & Mississippi. Pod stromy si vychutnáte kulinářské speciality při poslechu mezinárodních i místních hudebníků. Malý festival s mezinárodní atmosférou přináší hudební zážitek milovníkům hudby všech věkových kategorií. Využijte Promo Amsterdam za 950 Kč.

Paříž: Rock en Seine (28. – 30. 8. 2015)

and

Jeden z největších festivalů Francie a hudební událost roku se každoročně koná v Paříži, kam i letos zavítají popové a rockové kapely od nováčků v hudební branži až po velké hvězdy. Na pěti pódiích uprostřed zelených parků zazní žánry rock, power pop, electro i folk v podání kapel The Libertines, The Chemical Brothers, Tame Impala, Alt-J a dalších. S autobusy Eurolines se do Paříže dostanete za Promo cenu 900 Kč.

Berlín: Lollapalooza (12. – 13.  9. 2015)

and

Chile, Brazílie a Argentina jsou již tradičně domovem hudebního festivalu Lollapalooza, který v září zavítá i na evropský kontinent, a to do samotného Berlína, kde na letišti Tempelhof zazní tóny světových hudebníku jako Sam Smith, Bastille, Stereophonic i Muse. Neuvěřitelnou hudbu, jídlo a atmosféru si můžete v Berlíně užít na 1. ročníku hudebního festivalu Lollapalooza. S autobusy Eurolines se do Berlína dostanete za Promo cenu 250 Kč.

Zdroj: www.eurolines.cz

Související články