Kabelka je vaše nejlepší přítelkyně: Víme, jak si v ní uspořádat věci

foto archiv freepik

Kabelka je v mnoha ohledech terčem posměchu jako bezedná pokladnice všeho možného. Občas to ale nemá daleko od pravdy a ženy i slečny v ní mnohdy moc volného prostoru a pořádku nemají. Dáme vám pár rad, jak si udělat pořádek i přímo u vás v kabelce.

Nejdůležitější příruční věci noste u sebe


Určitě každá i každý zná momenty kdy vy nebo partner stojíte u pokladny, u bankomatu, nebo kdekoliv jinde a zkrátka se snažíte v celé svojí výsostně velké kabelce najít ty nejzákladnější věci každodenního užití, které si berete s sebou. Mobilní telefon, klíče a peněženka.

foto archvi Freepik

Nejen kvůli pořádku, ale také kvůli bezpečnosti a praktičnosti je ale mnohem jednodušší mít tyto věci přímo u sebe. Hůře to jde v létě v šatech, ale v zimě je to například díky bundám a kožichům s kapsami v pořádku. Jen pozor, nepoužívejte vnější kapsy kabelky, ty jsou vděčným terčem kapsářů a pobertů.

Pomozte si pytlíčky


Není to jenom nějaký výmysl, ale do kabelky se opravdu prodávají specializované pytlíčky. Ty jsou různé velké a také z různých materiálů a designu. Nemusí tak v kabelce vypadat jako pěst na oko a nutný doplněk, ale mohou také parádně ladit a bez obtíží se stát součástí i vaší kabelky. Zapínání nemívají ani na zip, jedná se o klasické stahovací šňůrky, abyste kdykoliv jedním pohybem ruky mohli pytlíček otevřít i zavřít.

Co si pomoct opravdu kvalitní kabelkou?


Opravdu kvalitní kabelka je možnost, jak si pomoct. Značkové kabelky jsou však drahou záležitostí, ale v outletech jako je například Pop.cz najdete desítky značkových butiků s oblečením, doplňky i kabelkami za skvělé ceny. Dopřejte si tak kvalitní kabelku, která se vám nejen že bude líbit na první pohled a budete se pyšnit jejím nošením, ale zároveň se stane vděčnou pomocnicí díky dostatečně velkému prostoru, který navíc může být organizovaný pomocí vnitřních kapes. Pořádek a hledání tak může být mnohem snadnější a elegantnější v jednom.