FACESTARMóda a krásaJSTE PŘIPRAVENI NA SLUNÍČKO? ROZJÍŽDÍME LETNÍ SOUTĚŽ O CENY ZA VÍCE NEŽ...

JSTE PŘIPRAVENI NA SLUNÍČKO? ROZJÍŽDÍME LETNÍ SOUTĚŽ O CENY ZA VÍCE NEŽ 20 000 KČ!

 

 

Proč milovat sluníčko a být obezřetní

and

Tyto teplé sluneční paprsky jsou jako elixír mládí, který nám všem dodává novou energii a šíří tak dobrou náladu. Někteří se už možná vidí na letní dovolené u moře, u bazénu, na horách, či někde pod stanem s rodinou. I přes to bychom neměli zapomínat na varování, lékařů a dermatologů, před nebezpečným UV zářením a rakovinou kůže.

Ano, už to tu bylo mockrát, ale opakování je matka moudrosti. Navíc, ať se tto hrozba opakuje sebevíc, stále je skupina lidí nedbající na ochranu proti slunci dost široká. A proč se tedy chránit? Protože kromě škodlivého UVB  způsobující rakovinu, ozónová vrstva propouští i UVA paprsky, které způsobují alergie a stárnutí pokožky a v souvislosti se sluncem se objevují i pigmentové skvrny. A ty přece nechcete!

Zásady správné ochrany

and

Abychom si mohli léto i sluníčko užívat plnými doušky, naše pokožka byla zdravá a krásná, měli bychom se držet několika základních zásad:

•   Během teplých letních dnů vypít dostatečné množství tekutin, pomoci naší pleti, tělu k dokonalé hydrataci a předcházet tak případnému přehřátí. 

•   Neslunit se mezi 11 a 15 hodinou, kdy je intenzita slunečních paprsků největší.

•   Chránit své oči pomocí slunečních brýlí.

•   A hlavně nezapomínat na kvalitní ochranný krém. 

Kdy a jak se namazat krémem?

Ten nejlépe rozetřít na pokožku v dostatečné vrstvě ještě doma před odchodem ven. Díky tomu mají obsažené ochranné sluneční filtry dostatek času se aktivovat a vy máte záruku, že pokožka je dostatečně chráněná. Na ochranu proti UV záření bychom měli myslet i v případě, že je pod mrakem! Mraky totiž propouštějí víc než 90% UV záření a to může způsobovat nevratné změny na naší pokožce.

Jak se tedy maximálně připravit na sluneční paprsky?

and

Jednoduše- používejte kvalitní kosmetiku. Pár tipy jste už od nás dostali. Nyní jsme však objevili skutečný ochranný elixír! Francouzská společnost Laboratoire Bioderma přišla s novinkou nesoucí název Photoderm MAX Aguafluid SPF 50+.

Jedná se o maximální solární ochranu, která dokonale ochrání i tu nejcitlivější pleť. Nová textura zajišťuje velmi komfortní a spolehlivou aplikaci. Má zmatňující efekt a dlouhodobý hydratační účinek. Navíc ho najdete ho ve třech odstínech, jako bezbarvý, světlý i tmavý odstín, což jistě oceníte. Tak který si přihodíte do své kabelky?

Vyhrajte letní péči na slunění i po slunění

Máme pro vás další „Letní soutěž o ceny za víc jako 20 000 Kč“. Odpovězte na soutěžní otázku a deset z vás získá balíček kosmetiky na opalování i po opalování.

KOLIK PROCENT ŠKODLIVÉHO UV ZÁŘENÍ PROPUSTÍ MRAKY:

a) 70 %

b) 80 %

c) 90 %

Správné odpovědi zasílejte na emailovou adresu soutez@facestar.cz, do pole předmět přidejte heslo „BIODERMA“, dále nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. Soutěž probíhá od 10. 6. – 6. 8. 2015 do 24:00h!

Gratulujeme výhercům: Alena S., Písek, Simona H., Třebíč, Ladislav J., Brno, Olga B., Mladá Boleslav, Jiří M., Vyškov.

Související články