FACESTARMódaJEŠTĚ NEMÁTE SVŮJ JEDINEČNÝ ITALSKÝ OBLEK NA MÍRU? BRZY TO MŮŽETE NAPRAVIT

JEŠTĚ NEMÁTE SVŮJ JEDINEČNÝ ITALSKÝ OBLEK NA MÍRU? BRZY TO MŮŽETE NAPRAVIT

 

 

and

Nechte si vzít míry
Pravý italský krejčí z rodinné firmy z Neapole pravidelně navštěvuje Prahu a to za jediným cílem – uspokojení přání a požadavků českých mužů toužících po italské kvalitě a celosvětově uznávaném stylu. A jeho příjezd se blíží!

Ve dnech 8. – 9. dubna 2015 navštíví butik Uomo Napoletano krejčí italské rodinné firmy ISAIA. Krejčí zde bude k dispozici všem zájemcům o na míru šité obleky z Neapole. Rezervujte si své místo včas a nechte si vzít míry mistrem svého řemesla.

Ještě nikdy jste u krejčího nebyli? Zde je malá rekapitulace toho, co vás čeká:

  • Krejčí z italské firmy ISAIA Vám osobně vezme míry a pomůže vybrat střih, který dokonale padne Vaší postavě.
  • Ve spolupráci s krejčovstvím nabízíme širokou paletu italských látek nejvyšší kvality a také pomoc s výběrem osobitých detailů, jako jsou knoflíky a klopy.
  • Krejčí Váš oblek následně zhotoví ve své dílně v italské Neapoli podle tradičních postupů a přísných norem zaručujících tu nejvyšší kvalitu.

and

A proč zrovna oblek z Neapole?
Značka Isaia patří vzhledem k dlouholeté krejčovské tradici mezi přední výrobce stylové pánské módy. Jejich ručně šité pánské obleky se vyznačují tím nejkvalitnějším zpracováním, módními střihy a provází je téměř stoletá tradice. A právě díky tradiční výrobě se úspěšná rodinná firma z Neapole stala mezinárodním obchodním modelem.

Historie a úspěch značky jsou založeny na konceptu „Made in Napoli“ – hodnotě odrážející neapolskou krejčovskou tradici a výjimečnou znalost materiálů uznávanou po celém světě. Úspěšnost oděvů souvisí se schopností napodobit historický koncept a kombinovat tradici s inovací, tedy krejčovskou kulturu s nejvyspělejšími technologiemi. Sami zakladatelé značky jedinečný styl svých kolekcí nazývají „současná tradice“.

Na míru šité pánské obleky jsou vyráběny pouze a exkluzivně v Itálii, konkrétně v Casalnuovo di Napoli. Jen tak může značka zaručit nejvyšší kvalitu svých výrobků, která je nesčetněkrát ověřována v průběhu celého výrobního procesu.

Tak nepromeškejte svou šanci! Nechte si ušít jedinečný kousek v podobě košile, saka, kalhot nebo celého obleku. Úspěch na sebe nenechá dlouho čekat! Krejčího příští týden najdete v Truhlářské ulici 27 na Praze 1. Určitě se tam potkáme!

Související články