FACESTARKrásaJEDNODUCHOST ROVNÁ SE KRÁSA! VYZKOUŠELI JSME NOVOU ŘADU PRO VLASOVÝ STYLING A...

JEDNODUCHOST ROVNÁ SE KRÁSA! VYZKOUŠELI JSME NOVOU ŘADU PRO VLASOVÝ STYLING A EPILÁTOR!

Dopřejte si nádherné a zdravé vlny

Dopřejte si nádherné a zdravé vlny

Častým používáním kulmy se vlasy můžou ničit. Příliš vysoká teplota totiž způsobuje jejich přehřívání a následné poškození. Kulma Resprectissim Precious Curls CF3411, kterou uvedla na trh Rowenta, však slibuje něco nového. Byli jsme v redakci zvědaví, jak takový přístroj funguje, a je to jednoduché. Přehřátí vlasů u této kulmy zabraňuje elektronická kontrola času se zvukovým signálem. 

and

Výsledky jsou přitom dokonalé. Teplota a čas natáčení se přizpůsobí vašim vlasům a termostat umožňuje také individuální nastavení. Kulma se rychle nahřívá a díky keramicko-turmalínovému povrchu s ionizací se eliminuje statická elektřina a vlasy jsou pak hladké a zářivě lesklé. Práci s kulmou usnadňje otočná šňůra, LCD displej a světelný indikátor zapnuto/vypnuto. A pokud v ranním spěchu zapomenete kulmu vypnout, vůbec nic se neděje. Funkce automatického vypnutí si s tím poradí.

and

Styling jako od kadeřníka

Další zajímavou novinkou od Rowenty je otáčivý horkovzdušný kartáč Brush Activ’ Nano Smart CF9421. Sami jsme museli uznat, že po jeho použití jsou vlasy krásně lesklé a upravené jako od kadeřníka. Zkoušeli jsme oba dva kartáče (průměr 5 cm a 3 cm) na dlouhých i krátkých vlasech a oba účesy se opravdu povedly. 

and

Kromě výběru kartáče umožňuje přístroj také dvoustupňové nastavení teploty (a navíc vysoušení zcela studeným vzduchem) a dva směry otáčení. Součástí balení jsou ochranné kryty na kartáče, odnímatelná mřížka výstupu, 1,8 m dlouhá šňůra se závěsným poutkem a praktické pouzdro.

and

Pro muže něco rychlého a jednoduchého

Práce s vysoušením vlasů však nezůstala jen na ženách. Pánové měli možnost vyzkoušet vysoušeč vlasů Rowenta for Men Nomad CV4750. Pánové byli nadmíru spokojení hlavně díky rychlosti vysoušení. Vysoký výkon 2200 W a maximální rychlosti vysoušení 100 km/h jim totiž poskytla dokonalý účes v rekordním čase. 

and

Vysoušeč má 3 stupně nastavení teploty a 2 stupně nastavení rychlosti. Snadno se s ním manipuluje a neméně snadno se přenáší. Zkrátka ideální pomocník pro muže.

and

Opravdu luxusní epilace

Dámy se tentokrát nezaměřily jen na krocení vlasů, ale také na krocení růstu chloupků. A s výsledkem byly opět velmi spokojené. Rowenta dámský epilátor Aquaperfect Crystal EP9134D0 překvapil jak účinností, tak designem. Stylové ozdoby Swarovski z něj činí hezký doplněk do koupelny a jeho vysoká účinnost a přesnost vám zajistí dlouho krásně hladkou pokožku. 

and

Wet & dry systém pro použití pod vodou snižuje bolest a patentovaná MICRO-CONTACT technologie zajištuje odstranění i těch nejkratších chloupků (0,5 mm). Dalšímu snížení bolesti napomáhá 42 masážních kuliček a přesnost zajišťuje 42 pinzet. Nesporným kladem je bezšňůrové použití a nástavec pro podpaží a bikiny, který je ještě jemnější a šetrnější. Chcete být krásné? Tuhle záležitost rozhodně doporučujeme.

and

Související články