FACESTARŽivotní stylJE ČAS... NÁRAMKOVÉ HODINKY PRO PRAVÉ MUŽE!

JE ČAS… NÁRAMKOVÉ HODINKY PRO PRAVÉ MUŽE!

 

 

and

Chronograf s věčným kalendářem

Model Datograph Perpetual, jenž se pyšní pouzdrem z bílého zlata, je již od roku 2006 zárukou důmyslné kombinace flyback chronografu a věčného kalendáře. Kombinace bílého zlata s šedým číselníkem dodává tomuto mistrovskému kusu hodinek eleganci a charisma. Se třemi vysoce propracovanými, technicky vyspělými mechanismy, chronograf s každým pohybem žije jen pro úkol přesného měření času.

Veškeré ukazatele kalendáře lze nastavit současně prakticky a rychle prostřednictvím jednoho tlačítka. Vteřinová ručka chronografu je vyrobena z modřené oceli. Stejný materiál byl vybrán i pro ručičku ukazatele vteřin a kalendáře, což jim umožňuje nápadně vizuálně vystupovat proti světlému pozadí ukazatelů. Chronograf se skládá z 556 dílů a přináší čerstvý důkaz o kvalitě saské manufaktury a virtuozitě v říši hodinářských řešení.

and

Klasický chronograf v moderní podobě

Tři roky po uvedení modelu Datograph Up/Down na trh se nyní tento model objevuje v nové kolekci provedený v růžovém zlatě v kombinaci s černým číselníkem z masivního stříbra, obdařen výjimečnými vlastnostmi: klasickým sloupkovým mechanismem a funkcí flyback, jež se spojily v jedinečném hodinářském skvostu.

Estetická kvalita kalibru se odráží od vyváženého rozložení, klasického Lange zobrazení data a dvou pomocných ukazatelů pro vteřiny a minuty tvořící rovnostranný trojúhelník. Černý číselník z masivního stříbra je vložen do pouzdra z růžového 18ti karátového zlata o průměru 41 mm. Vše korunuje klasicky elegantní ručně dělaný řemínek z krokodýlí kůže v hnědém odstínu.

and

Nový zvuk času

První hodinky, kde můžete čas vidět a slyšet zároveň… Zeitwerk Minute Repeater! Kdykoli je odbíjecí mechanismus uveden do chodu, zvukovým signálem odbíjí každou celou hodinu, desátou minutu a minutu. Platinové pouzdro o průměru 44 mm je známé již z modelu Zeitwerk Striking Time. Uvnitř hodinky ukrývají prověřený kalibr L043.5, zvenku je chrání platinové pouzdro o průměru 44,2 mm. Stříbrný ciferník s černými detaily je pak korunován černým koženým řemínkem z krokodýlí kůže.

Tak, které se vám líbí nejvíc? Ať už Datograph nebo Zeitwerk, jasné je jedno – na vaší ruce se stanou symbolem prestiže a moci. Nové modely A. Lange & Söhne najdete exkluzivně v hodinářství a klenotnictví Carollinum v Pařížské ulici v Praze.

Související články