FACESTARŽivotní stylJARNÍ ŠVITOŘENÍ: KDO ZÍSKAL ZÁJEZD ZA POUHÝ ÚSMĚV?

JARNÍ ŠVITOŘENÍ: KDO ZÍSKAL ZÁJEZD ZA POUHÝ ÚSMĚV?

 

 

Během odpoledne měli všichni příležitost vyhrát vysněný zájezd k moři. Stačilo se jen usmát. Po obchodním centru se totiž v průběhu odpoledne pohybovalo několik promotérů, kteří byli k nerozeznání od běžných zákazníků. Když se návštěvník na promotéra usmál, jako odměnu za šíření dobré nálady získal dárek. Hlavní cenu vyhrála paní Barbora Takimci.

and
Śťastná výherkyně zájezdu Barbora Takimci.

Při převzetí ceny, poukazu na zájezd dle vlastního výběru v hodnotě 20.000 Kč, byla velmi dojatá a prohlásila: „Když jsem se dozvěděla, že jsem vyhrála první cenu, nemohla jsem tomu uvěřit, byl to velký šok. Oči se mi zalily slzami štěstí. Nikdy jsem nic nevyhrála a ani mě nenapadlo, že bych tak úžasnou cenu mohla vyhrát právě já. Výhra bude dostatečně velký základ pro nádhernou rodinnou dovolenou s naším rok a půl starým synkem.“

and
Výherkyně proměny Žaneta roubalová s rodinou.

Moderátor Lukáš Hejlík na závěr Jarního švitoření v obchodním centru Atrium Flora přivítal také Kateřinu Kristelovou, Martinu Pártlovou, Karla Frýdla a Josefa „Czendu“ Urbánka ze Support Lesbiens. Ti všichni se přišli podívat, jak po dvou měsících tvrdé dřiny vypadají finalisté projektu Proměna, který organizovalo Atrium Flora ve spolupráci s Fitness Victory. Vítězkou proměny se stala Žaneta Roubalová. Žaneta během 2 měsíců dokázala nejen zatočit s kily navíc, ale také razantně změnila svoji image a zlepšila celý životní styl. Za své snažení finalisté získali mnoho cen od partnerů akce.

and
Porota projektu „Proměna“

Součástí programu byly nejrůznější módní přehlídky předních módních značek, jako např. Baťa, Eiffel Optic, Esprit, Guess, Intersport, Orsay, Pery shoes & bags, Promod, Retro Jeans, Samsonite, Storm Watches, Tamaris, Tatuum, Time Out nebo Vabacci. Byl to zkrátka bezva den!

Související články