FACESTARŽivotní stylJAK VYBRAT TEN SPRÁVNÝ MOBIL NEBO TABLET POD STROMEČEK? PORADÍME VÁM!

JAK VYBRAT TEN SPRÁVNÝ MOBIL NEBO TABLET POD STROMEČEK? PORADÍME VÁM!

Rychlý smartphone pro všechny

Rychlý smartphone pro všechny

Vodafone Smart 4 Power je originální smartphone, který se hodí pro každého. Vyznačuje se jemným 5“ displejem o rozlišení 540×960, na kterém skvěle vynikne veškerý multimediální obsah. Oblíbené televizní pořady a filmy je možné sledovat na internetu díky opravdu rychlému LTE připojení. Čtyřjádrový procesor si hravě poradí se všemi náročnými aplikacemi i moderními hrami a svižné brouzdání po internetu je pro něj samozřejmostí. Vlastní 5megapixelový fotoaparát na zadní straně, fotky od vánočního stromečku či rachejtle o Silvestru nebudou problém.

and

Je libo tablet?

Nadšencům do novinek na trhu udělá pod stromečkem radost tablet Vodafone Smart Tab 4G. Na osmipalcové obrazovce se dají pohodlně sledovat televizní pořady i filmy a čtyřjádrový procesor zajistí skvělý výkon pro surfování na internetu či hraní obtížných her. Tablet můžete dále rozšířit o datovou SIM kartu, jelikož podporuje i rychlé datové mobilní sítě LTE.

and

Selfie mašina

Pod stromeček můžete nadělit také aktuální novinku od HTC – první skutečný selfie telefon HTC Desire EYE s dvojicí 13megapixelových fotoaparátů. Zvolte ji především pro milovníky focení. Mobil disponuje spoustou vychytávek jako např. vyhlazováním pleti, nejrůznějšími filtry nebo dokonce focením pod vodou. Nemusíte se bát, že byl opomenut jeho vzhled. Odvážný dvoubarevný a vodotěsný unibody design dokáže přímo nadchnout.

and

Chcete, aby obdarovanému zařízení nabídlo nejrychlejší přenosy dat po LTE? Dejte pozor, aby zvolený přístroj podporoval frekvence, které se nachází ve vaší lokalitě. Plánujete-li nákup zařízení u operátora, pravděpodobně dostanete na výběr modely, které podporují standardní frekvence nabízené operátorem. U Vodafonu můžete potřebné informace zjistit na webu i na prodejně, kde vám s výběrem poradí a pomohou ověřit podporované frekvence ve vaší lokalitě.
Pokud plánujete nákup mobilního telefonu pro svou ratolest, je vhodné popřemýšlet i o případném tarifu. V rukách školáka může být totiž telefon neřízenou střelou. Vodafone připravil speciální dětskou SIM kartu, která je zdarma k dostání na stránce www.vodafone.cz/karta-pro-skolaka/. Svému potomkovi tak předplatíte kredit a budete mít pod dozorem jeho výdaje.

Uvažujete-li o datovém tarifu a zatím nevíte, který zvolit, můžete u Vodafonu využít vánoční nabídku. V rámci ní můžete bezplatně až do 15. ledna vyzkoušet surfování na internetu bez jakéhokoliv omezení. Skutečná spotřeba dat vám pak může napovědět, který tarif je ten pravý.

Související články